תרופות סבתא

תרופות הסבתא הטבעיות וההשפעות שלהן

במהלך החיים שלנו אנחנו יכולים לסבול מתופעות פיזיות שונות, כי לא תמיד נשאר צעירים ובריאים. מצד שני, לא בכל פעם כשכואב לנו משהו הפתרון הטוב ביותר יהיה לפנות אל רופא המשפחה, כי יש עוד כמה דברים שאפשר לעשות כדי להרגיש טוב יותר. תרופות סבתא הן אותן תרופות טבעיות שעוזרות ואשר המרכיבים שלהן עוברים במשפחות מדור לדור, והאמת היא, שיש סיבה שהתרופות האלה לא נכחדו מהעולם. הרבה פעמים הן עוזרות בצורה הרבה יותר מהירה, טבעית לגוף ונכונה לעומת כדורים שיש בהם מרכיבים כימיים. לכן כדאי לנסות אותן והחדשות הטובות הן שאפילו מי שאין לו סבתות יותר יוכל להכיר את מרכיבי התרופות ויוכל לדעת איזו תרופה מתאימה לכל כאב.

בחירת התרופה המתאימה

חלק מהאתגר בכל מה שקשור לאותן תרופות סבתא זה לדעת להתאים את התרופה לכאב או לחוסר הנוחות שאנחנו מרגישים. זו הסיבה לכך שצריך לבדוק את הנושא לעומק לפני שבוחרים את התרופה המתאימה, כי אם סובלים מבחילה לא יעזור שנשתה משקה שעוזר לכאבי ראש. אחד מהיתרונות העיקריים של תרופות כאלה, כאשר מתאימים אותן לכאב שאותו אנחנו חשים, זו העובדה שכך לא מכניסים חומרים כימיים לגוף. זה בהחלט נכון שלא פעם התרופות שנותנים הרופאים עובדות הרבה יותר מהר אך אסור לשכוח שגם הרבה יותר אגרסיביות ולכן מידי פעם כדאי לנסות גם תרופות אחרות.

ההקפדה על המרכיבים

עוד דבר שצריך לדעת על תרופות הסבתא זה שיש להקפיד על כל המרכיבים שלהן. צריך לקרוא היטב את הרכב התרופה ולוודא שיש לכם בבית הכול, ורק אחר כך כדאי יהיה להתחיל להכין אותה. בצורה כזאת אתם תראו שמייד התרופה תתחיל לעבוד כי זה לא במקרה שהתרופות האלה עוברות מדור לדור.

מאת

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

One thought on “תרופות הסבתא הטבעיות וההשפעות שלהן”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *