אוכל לדגים

אוכל לדגים

מי שרוכש אקווריום של כל הציוד הדרוש לדגים, אחראי גם על תהליך ההזנה של הדגים וזו אחריות לא פשוטה.

אוכל לדגים 

בעבר חשבו ששופכים קצת אוכל לדגים לתוך מי האקווריום וזהו, הדגים יאכלו אותו יהיו שבעים ויתפתחו. אך זו השערה שאיננה נכונה, כיוון שיש להתאים את סוג המזון לסוג הדגים, גודלם, גילם ותפקידם.

בתחום האוכל לדגים קיים היצע נרחב מאד אשר משויך לקבוצות מסוימות ולכן חשוב לרכוש את סוגי המזון המתאימים לדגים הגדלים באקווריום הפרטי. בדקו מגוון סוגי אוכל לדגים בקישור.

אוכל לדגים קטנים 

הדגיגים אשר אמורים להתפתח בצורה מהותית בחודשים הראשונים לחייהם זקוקים לאוכל מיוחד אשר מותאם לגילם. הם אמורים לקבל אוכל טרי מן החי שהוא עשיר באבות המזון, בתדירות גבוהה לעומת האוכל הרגיל של הדגים האחרים.

אוכל לדגים בגודל נורמטיבי

רוב סוגי המזון לדגים הם מזון גרגרי יבש. יש מבניהם רכיבים מן הצומח כמו חיטה ותרד, או מזון מן החי אשר מכיל שומן כבד ודג קוד. כמו כן מזון המכיל מזונות על כמו ספירולינה ואצות, חלבונים, מינרלים וויטמינים. 

עבור דגי הנקאי בעלי היכולת לנקות את דפנות הזכוכית או דגים אחרים המבצעים פעולה זהה מעניקים בדרך כלל טבליות מזון, אשר מוצמדות לזכוכית וכך הם אוכלים.

> רכשו בחנות בית הובי ציוד לדגי נוי

האכלה של הדגים 

האכלה של הדגים היא פעילות חשובה וקורה לא אחת שבני הבית שוכחים להאכיל את הדגים, דבר שגורם למותם. לכן כדאי ליצור סבב קבוע של האכלת הדגים במועד שלא שוכחים. לדוגמה כשבני הבית יושבים לאכול ארוחת ערב, אחד מהם באופן קבוע דואג להאכיל גם את הדגים.

כמות האוכל שזורקים לאקווריום צריכה להיות מותאמת לכמות הדגים אשר חיים באקווריום ועל פי גילם כך שיהיה די מזון לכולם.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

בישול סו וויד
כללי
shay

מהי שיטת בישול סו וויד

היום ניתן לשמוע יותר ויותר על אנשים, אשר משתמשים בשיטת בישול סו וויד. מדובר על שיטה מיוחדת, העושה שימוש בשני מכשירים עיקריים- מכשיר הראנר ומכשיר

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​