הסכם שכירות למסעדה

הסכם שכירות למסעדה – מה שווה לבדוק לפני?

לרוב בעלי המסעדות החזקות אין הרבה מזומני ​​התחלה, ורבים בסופו של דבר שוכרים את מיקומי המסעדה שלהם. לשכירת מסעדה כמה יתרונות. אינכם צריכים לדאוג לתשלומי משכנתא גדולים או מיסים, או אחזקת מבנים. אז לפני שאתם סוגרים על הסכם – כדאי שתקראו את זה.

הסכם שכירות למסעדה – מה שווה לבדוק לפני? 

לפני החתימה על חוזה שכירות כלשהו אצל משרד עורכי דין כבהה עדי ושות', ​​בין אם לטווח הארוך או לטווח הקצר, עשו שיעורי בית. גלו אם בעל הבית הוא מישהו שאתם רוצים לקיים יחסי עבודה אתו. גלו מדוע החלל פנוי ומוצע לשכירות. לבסוף, גלו אם החלל יעבוד עבור מסעדה.

במשרד או בחנות קמעונאית לשעבר, יתכן ולא יהיו הדרישות הנדרשות למפעל לאכילה או לבוטיק קולינרי כזה או אחר.

לפני שאתם שוכרים מסעדה תקראו את זה 

אם אתם מתכננים לבצע שיפוצים נרחבים למקום, ראשית בררו אם החלל אפילו יעבור בדיקה. הכניסו את מפקח הבריאות וקצין קוד הבניין, כדי לומר לכם בדיוק מה צריך לעשות במבנה. לאחר כל הביקורים הראשוניים, יתכן ותמצאו כי השיפוצים במקום, יהיו יקרים מדי בכדי להצדיק את אותו מיקום מסוים.

ערכו בדיקת רקע של בעל בית והמיקום 

שאלו את הדיירים האחרים בבניין על החוויה שלהם, הן על מיקום הבניין והן על בעל הבית, אם היו בעבר תביעות על ליקויי בנייה. שאלו אם קל לעבוד עם בעל הבית ואם הם מטפלים בבעיות במהירות.

אתה יכולים גם לשאול על היתרונות והחסרונות של המיקום, כמו גם מחשבותיהם על מסעדה חדשה שנכנסת לבניין. כמובן, קחו את כל מה שהדיירים האחרים אומרים עם גרגר מלח. אם הם חושבים שמסעדה היא רעיון פנטסטי, זכרו, זו דעתם ולא עובדה ממשית.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

קייטרינג בשרי
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג בשרי – חשוב לדעת במה בוחרים

מתכננים להזמין לאירוע שלכם קייטרינג בשרי ורוצים להיות בטוחים כי מדובר בקייטרינג שיוכל להקפיץ את האירוע במספר רמות? כדי שכך באמת יהיה עליכם לבחור בקייטרינג

קרא עוד »
קייטרינג לאירועים
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג לאירועים

הביקוש לקייטרינג ארגוני ופרטי, גדל במהירות ב- 20% בעשור האחרון, ובכך סיפק לאנשי המקצוע בענף סכום של 22 מיליארד דולר בשנת רק ב- 2020, מה

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​