מקציף חלב – להכניס בית קפה הביתה

למה כדאי לקנות מקציף חלב, אילו סוגים יש ואיך כדאי לבחור? כל התשובות – בהמשך!

מהו מקציף חלב?

מקציף החלב הוא מכשיר, שיש לו שתי מטרות: לחמם את החלב וליצור בו קצף. מקציפי החלב נחלקים לשני סוגים עיקריים, עליהם נרחיב בהמשך. בעבר, היה נהוג להרתיח חלב, על מנת שניתן יהיה לשתות אותו ואז הוא היה חם, אבל גם עם קרום. מקציף החלב מאפשר לנו לצרוך חלב חם, אבל במקום הקרום למעלה, באפשרותנו ליהנות מקצף טעים.

המקציף הידני

הסוג הראשון של מקציפי החלב הוא המקציף הידני. מקציף זה פעול בעזרת סוללות וההקצפה נעשית על ידי הנעה מעלה ומטה או בתנועות סיבוביות של המכשיר בתוך החלב. כך נוצר קצף טעים, אבל מרקמו איננו אחיד ולכן, מי שרוצה לרכוש מקציף חלב שיקציף כמו בבתי קפה, ודאי יעדיף את המקציף החשמלי.

המקציף החשמלי

הסוג השני של מקציפי החלב הוא המקציף החשמלי. מקציף זה מייצר את הקצף בחלב בדיוק באותה השיטה כמו של זה הידני, רק שהוא עושה את פעולת ההעלאה וההורדה בעצמו והוא עושה זאת באופן אחיד. בעזרת המקציף החשמלי, ובעיקר אם הוא איכותי, ניתן להגיע לקצף במרקם אחיד כמו של בתי קפה.

חשיבות המרקם

אם אתם תוהים מהי החשיבות של המרקם של החלב המוקצף והאם כדאי להשקיע במקציף, אז החשיבות היא גבוהה והסיבה לכך היא פשוטה – כאשר המרקם של החלב הוא אחיד, הערבוב של הקפה וההמתקה בתוך החלב הוא אחיד וכך הטעם הוא אחיד מהלגימה הראשונה ועד לאחרונה.

בחירת מקציף חלב

מעבר לאפשרות הבחירה בין מקציף חלב ידני לבין חשמלי, יש גם דגמים שונים של מקציפים שונים משני הסוגים וכמובן, לדגמים השונים יש איכויות שונות. לדוגמה, מספר המנות שניתן להקציף במקביל משתנה ממקציף למקציף, יש כאלו שמפסיקים את פעולת ההקצפה באופן אוטומטי ויש כאלו שלא וכך הלאה. מה שבטוח הוא, שאם כבר השקעתם וקניתם מכונת קפה עם פולי קפה איכותיים, כדאי לכם להשקיע גם במקציף חלב איכותי! 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

ofirarie80

ofirarie80

אולי יעניין אתכם...

קייטרינג בשרי
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג בשרי – חשוב לדעת במה בוחרים

מתכננים להזמין לאירוע שלכם קייטרינג בשרי ורוצים להיות בטוחים כי מדובר בקייטרינג שיוכל להקפיץ את האירוע במספר רמות? כדי שכך באמת יהיה עליכם לבחור בקייטרינג

קרא עוד »
קייטרינג לאירועים
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג לאירועים

הביקוש לקייטרינג ארגוני ופרטי, גדל במהירות ב- 20% בעשור האחרון, ובכך סיפק לאנשי המקצוע בענף סכום של 22 מיליארד דולר בשנת רק ב- 2020, מה

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​