מגנזיום

איך מגנזיום קשור לאוטיזם?

אוטיזם זו תופעה מולדת, נקודה. מה שאומר שאם ילד אובחן כלוקה בהפרעת תקשורת זה אומר שההפרעה הזו הינה חלק ממהותו, והיא עתידה, למרבה הצער ללוות אותו לכל מקום בחיים שלו. אמנם יש הורים שמתמודדים עם קושי מהותי בשלב הזה של האבחון, והם רוצים לקבל הבטחות כי הנה זה יוכל לעבור, והילד שלהם עתיד להיות בריא ומוצלח. אבל שלב ההתפכחות על כל הקושי שלו מגיע, וההורים מתוודעים לכך שאין הרבה מה לעשות וכי האוטיזם חי, קיים ובועט. אמנם לרפא אותו אי אפשר, אבל אפשר גם אפשר להציע דרכים שונות לשפר את המצב.

על האוטיזם ועל הסימפטומים שלו

לקות תקשורת מתבטאת בסימפטומים שונים. לדוגמה, חוסר יכולת ליצור קשרים חברתיים, חזרתיות בביצוע פעולות שונות וכדומה. לעיל טענו כי אין אפשרות לרפא את הלקות הזו, וקביעה זו בעינה עומדת. אבל יחד עם זאת יש בהחלט דרכים שונות לשפר את איכות החיים של הלוקה באוטיזם, ולהפחית במידה רבה את הסימפטומים ואת הביטוי של ההפרעה. ניתן לומר כי יש מטופלים שעברו טיפולים שונים, וכיום המצב שלהם טוב לאין ערוך מהמצב בו הם היו עשויים להיות. כי טיפול מתאים כמו אצל טלי אנגור שנועד בצורה מכוונת לטיפול באוטיזם בהחלט עשוי להביא תועלת מרובה.

מגנזיום ואוטיזם

אז מהו הקשר בין מגנזיום לאוטיזם? אחד החומרים הקשורים בקשר הדוק לאוטיזם הוא מגנזיום. מגנזיום הוא אחד המינרלים החשובים ומועילים ביותר לכל אדם באשר הוא. ואילו כאשר מדובר על לוקים באוטיזם מסתבר כי חלק ניכר מהסימפטומים מופיעים כתוצאה מחסר במינרל הנחוץ הזה. ולכן במקרים רבים יומלץ כחלק מהטיפול לדאוג להשלמת חסרי מגנזיום, על מנת להפחית סימפטומים ולהוביל את האוטיסט למקום טוב יותר מבחינת השלווה שלו, איכות השינה ויתר הסימפטומים אתם הוא מתמודד.

קראו עוד על טיפול באוטיזם אצל טלי אנגור בכתובת https://tali-angor.com/treatment/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *