פעילות ODT למנהלים: שוברים שגרה בדרך בונה

אם אתם מחפשים רעיון ליום גיבוש למנהלי חברה, הרי שבוודאי תרצו לבחור ביום שמשלב בו מצד אחד כיף והנאה, אך מצד שני, הוא בעל ערך מוסף. יום גיבוש למנהלים אמור לאפשר למנהלים לשבור את השגרה שבה הם נתונים ולהנות מיום כיף חוויתי מאין כמותו. על כן, אין ספק שכל אדם שמעוניין לארגן יום כיף בצורה האידאלית עבור קבוצת מנהלים, חייב לבחור עבורם בפעילות ODT איכותית.

מהי פעילות ODT?

כאשר מדובר על פעילות ODT, מדובר על פעילות המתבצעת מחוץ לגבולות המוכר. כלומר: הפעילות לא תערך בסביבה המוכרת של המנהלים אלא היא תערך בחיק הטבע לרוב או במתחם סגור כלשהו המשמש לצורך העברת הפעילות המדוברת, רחוק ממקום העבודה. במהלך הפעילות, המפעיל יתן משימות שונות לחברי הקבוצה, כאשר בכל משימה הם ידרשו לגלות כישרונות שונים שלהם, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא וכן, לשתף פעולה יחדיו, על מנת לעמוד במשימות. מדובר ללא ספק על הדרך הטובה ביותר לסייע לקבוצת מנהלים ללמוד על החשיבות של עבודת צוות, אך מעבר לכך, באמצעות פעילות או די טי ניתן ללמוד על חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, על הכישרון הייחודי של כל אדם ועל התרומה שלו לקבוצה, על ביטחון עצמי ועוד.

כיצד בוחרים פעילות ODT?

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות סדנאות או די טי עבור קבוצות. מכיוון שאמור מדובר על פעילות בעל חשיבות רבה וערך רב מחד ומאידך, מטרתה של הפעילות היא להסב הנאה וכיף לכל אדם שעובר אותה, חשוב לבחור בטובים ביותר בתחום העברת סדנאות מעין אלה לקבוצות, לרבות קבוצות מנהלים. כדאי לבחון מי מעביר את הסדנא והאם הוא מספיק סוחף ואיכותי על מנת להעביר אותה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב לבחון את הוותק של החברה, את הלקוחות שלה, את ההצלחה של הסדנאות אותן היא מעבירה ואת המלצות הלקוחות דווקא על חברה זו על פני חברה אחרת. על מנת שפעילות או די טי כאמור תענה על ייעודה בצורה הטובה ביותר, חשוב שלא להתפשר על אנשי המקצוע שמעבירים אותה.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​