קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים

האם אוכל בוטיק יכול להיות צמחוני?

באירועים רבים בוחרים להגיש היום מנות בוטיק מפנקות ואישיות. האמת היא שמנות הבוטיק לא ממש חייבות להיות מוגשות באופן אישי לכל סועד. הן בהחלט יכולות להיות מוגשות על גבי בר מרכזי באירוע, כאשר כל סועד מוזמן להעביר לצלחתו את המנה הרצויה והמתאימה לו.

מה מכינים בתור מנת בוטיק? מה בעצם לא? כל סוג של מנה וכל אוכל רגיל עשוי להפוך למנה מוקפדת ואישית. אם אלו מנות בשריות ואם אלו מנות שמבוססות על ירק או על פחמימה וכמובן גם מנת חלביות.

אוכל בוטיק – צמחוני

יש היום הרבה מאוד אנשים שמבקשים להגיש לאורחים שלהם דווקא מנות צמחוניות. הם עושים את זה כל אחד מסיבותיו הוא.

יש כאלה שעושים את הדבר מסיבה אידיאולוגית אישית. הם בעצמם נוהגים לצרוך מזון צמחוני, הם לא נוגעים במוצרים מן חי ועל כן הם גם לא רוצים להגיש מזון כזה לאורחים שלהם. יש גם אנשים שעושים את זה בגלל שהם מעוניינים לחסוך את העלויות הגבוהות שבהגשת מזון בשרי והם עדיין רוצים להישאר בתפריטי הגורמה המושקע. כך הם למעשה יכולים להשקיע בהגשה הנאה של המנות בלי העלויות הגבוהות הנלוות לתפריט הבשרי.

יש גם אנשים הנמנעים מלהגיש מנות בשריות כרש מדובר באירוע גדול המורכב ממספר גדול של אורחים בגלל שהם מודעים לכך כי בקרב קהל מגון תמיד יהיו אנשים ששומרים על כשרות ועל הלכה, כאלו שיעדיפו שלא 'להתבשר' במאכלי בשר בגלל הצורך בהמתנה בין מאכלי בשר וחלב.

היכן תזמינו אוכל בוטיק צמחוני?

כאשר אתם רוצים להזמין את מנות הבוטיק, חשוב שתשימו לב כי אתם פונים אל חברה אשר תבטיח לכם כי האוכל יוכל להגיע אליכם כאשר הוא טרי, רענן וטעים לאכילה.

זאת בגלל הבעייתיות הרבה הקיימת בכל הנושא של מנות קייטרינג בוטיק לאירועים קטנים אותם מייבאים ולא מייצרים במקום בו עורכים את האירוע.

על מנת שהאוכל יהיה טעים וטוב, הוא חייב להיות משונע בצורה הנכונה וכך אפשר יהיה להגיש אותו בצורה מזמינה, טעימה ומשביעה.

אוכל בוטיק צמחוני – גם טעים, גם מגרה, גם יפה וגם משביע!

קראו עוד על: קייטרינג חלבי פינגר פוד

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *