הפתעות לחתונה

החברים מתחתנים: 4 רעיונות להפתעות שירגשו את הזוג

שוברים את הראש לגבי הפתעה מרגשת לכבוד זוג הנשואים הטריים? המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם. להלן סקירה של 4 רעיונות להפתעות מרגשות וכיפיות במיוחד אותן תוכלו להציג בשיא האירוע של החברים הקרובים.

החברים מתחתנים? הגיע הזמן לארגן להם הפתעה בלתי נשכחת

הרגע בו זוג החברים מודיע שהוא מתחתן הוא ללא ספק רגע מרגש במיוחד, אולם לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מדובר גם ברגע בו עלינו כחברים מוטלת החובה לחשוב מחוץ לקופסא ולהעניק לזוג הפתעה מרגשת, מטעם החברים הטובים. למעשה, מדובר באחד הטרנדים הבולטים של ענף החתונות, כאשר הרף רק עולה ובהתאם לכך גם מדד הלחץ. אם גם אתם חברים אוהבים אשר מעוניינים להעניק לזוג החברים הפתעה בלתי נשכחת, להלן ארבע רעיונות מרגשים ומקוריים לכבוד יום החתונה.

שיר בהפתעה

הפתעה מקורית ומרגשת מטעם החברים יכולה להתבצע באמצעות שיר בהפתעה, אותו אתם תקרינו באמצעות מקרן לזוג הצעיר והאורחים, כאשר מומלץ לבחור שיר מוכר ולהחליף לו את המילים בהתאמה לאופן ההיכרות בין בני הזוג, התחביבים וכן הבדיחות הפרטיות בין החברים. בקליפ ניתן לשלב תחפושות ולוקיישנים מיוחדים, ובכך לשדרג את ההפתעה עוד יותר. אולם, במידה ומדובר בחתונה הנערכת באוויר הפתוח, יש לבצע הקרנה על גבי מקרן ומסך מהשכרה אותם ניתן לקבל מחברה מקצועית ובעלת ניסיון.

ריקוד קבוצתי

ריקוד של כל החברים על רקע שיר מוכר יכול להעניק לכם הזדמנות לצאת מהקופסא ולהפתיע את בני הזוג. במידה והחלטתם על ריקוד, התאימו לקונספט גם ביגוד מתאים הכולל תחפושות, בכדי להעצים את אפקט ההפתעה.

גביע

הפתעה מטעם כל החברים יכולה להתרחש באמצעות הזמנה של גביע עליו ניתן לחרוט את שם הזוג, ולהעביר אותו הלאה בכל אירוע שבו החברים מתחתנים.

חולצות עם מיתוג האירוע

הדפסה על גבי חולצה עם כיתוב הומוריסטי או מפרגן בעבור הזוג היא הפתעה זולה וצנועה אותה תוכלו להעניק לזוג הצעיר, כמו גם להשאיר לעצמכם מזכרת מאירוע חברים בלתי נשכח אשר שילב חולצות אותם לבשו כל החברים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *