תזונה וספורט

על החשיבות של שילוב תזונה וספורט

המודעות לכל מה שקשור לתחום הבריאות, התזונה הנכונה והפעילות הגופנית עלתה מאוד בשנים האחרונות. אם לפני ארבעה וחמישה עשורים, האדם השמן היה סמל לבריאות, הרי שכיום זה בדיוק להיפך. האדם השמן נחשד במחלות רבות כאשר המציאות מוכיחה כי אכן אנשים שמנים הם חשופים הרבה יותר לבעיות כמו סוכרת, יתר לחץ דם, כולסטרול גבוה, סיכון להתקף לב, סיכונים לשבץ ןעוד שלל מרעין בישין שאף אחד אינו מאחל לעצמו.

מקוב לומר כי מגיפת ההשמנה היא מגיפה לכל דבר והעולם המערבי סובל ממנה יותר מכל דבר אחר.

זו הסיבה כי חשוב כל כך לשים לב כי צורכים תזונה מותאמת אישית שהיא גם נכונה ובריאה, אוכלים אוכל בריא וכן משלבים ספורט ופעילות גופנית לאורך כל הדרך.

שמירה עקבית על תזונה נכונה

חשוב לדעת כי התזונה הנכונה אמורה להיות אורח חיים קובע וברור. אי אפשר להחליט כי שומרים על דיאטה למשך זמן מסוים עד לירידה במשקל וכאשר מגיעים למשקל היעד חוזרים שוב אל התפריט הלא מאוזן. האדם חייב לרסן את עצמו מבחינת צריכת התזונה שלו – תמיד. בלי ליפול בפיתויים, בלי לשכוח ולחטף ג'אנק פוד שהוא זמין ונגיש כל כך בכל מקום. רק כך, אפשר בהחלט להיות בטוחים כי הבריאות תישמר וכך גם משקל הגוף התקין.

ספורט עקבי

גם הנושא של ספורט דורש עבודה עקבית ורציפה. אי אפשר להחליט על ספורט כלשהו אך להפסיק בו לאחר זמן קצר. חשוב לבחור ספורט מסוג כלשהו אשר אפשר יהיה להתמיד בו לאורך זמן ואכן להקפיד על כך באופן יומיומי.

כל אחד מתחבר לספורט מסוג אחר. יש כאלה שנהנים משחייה ויש כאלה שמסתפקים בהליכה. יש שרוצים לרוץ, ויש שרוצים לרכב על אופניים.

חשוב לבחור בספורט מהסוג שאוהבים אותו ומתחברים אליו כי זו למעשה תוכל להבטיח את ההתמדה ואת השמירה על העקביות. כאשר אדם נהנה מהשחייה היומיומית, הוא לא יכול להתחיל את היום בלעדי זה. אותו הדבר עם כל שאר ענפי הספורט. זה למעשה הסוד לשמירה על עקביות.

אז שימו לב לתזונה, שימו לב לספורט, שלבו ביניהם ותיהנו מבריאות טובה הרבה יותר.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

עוגות מספרים
קינוחים
shay

עוגות מספרים

מחפשים עוגה מרשימה וטעימה להעניק ליקירכם? אתם מוכרחים להזמין עוגת מספרים מקסימה ויפיפה שיהיה קשה להתעלם ממנה. עוגות מספרים הפכו להיות בשנה האחרונה בין הטרנדים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​