ספירולינה טבעית

ספירולינה טבעית ויתרונותיה

אצת ספירולינה היא אחת ממזונות הסופר פוד הנחשבים למזונות הנקיים מצבי מאכל, 100% אורגניים, ללא חומרים משמרים, גלוטן, סוכרים או שאר דברים המזיקים לגוף. מסיבות אלו ועוד רבות אחרות אצת ספירולינה טבעית, מכילה ריכוז גבוה של ערכים תזונתיים שונים ביניהם ויטמינים, חומצות אמינו חיוניות, נוגדי חמצון וכו׳, אשר מחזקים את המערכות השונות בגוף.

מדוע אצת הספירולינה היא מזון טבעי?

ספירולינה גדלה במים מתוקים באגמים, היא אינה מכילה יוד כמו אצות אחרות והיא נקייה מכימיקלים אשר פוגעים ביכולת של הגוף לספוג ויטמינים ומינרלים. אצת הספירולינה טבעית משום שהיא אינה עוברת חימום, שגם הוא עלול לפגוע ברמת הספיגה ולעיתים אף הופך את המזון לרעיל. אצת הספירולינה עוברת תהליך סינון וייבוש קפדני בטמפרטורה נמוכה השומרים את רכיביה התזונתיים כפי שהם, ועל כן נחשבת אצת ספירולינה לטבעית. את הספירולינה הטבעית ניתן למצוא ברחבי האינטרנט, אנו ממליצים לרכוש את הספירולינה באתר "טבע בריא", שהוא גם בעל שירות מצוין וגם אחלה מחירים.

 מה מכילה ספירולינה טבעית?

בישול בריא*ספירולינה 100% טבעית היא מקור ריכוזי וגבוה של חלבונים וחומצות אמינו המסייעים לגופנו בתהליכי בנייה, צמיחה והתחדשות. חומצות האמינו מסנתזות את החלבונים ומייצרות תהליכים אנבוליים.

*ספירולינה טבעית מכילה ויטמינים רבים, חלקם נחשבים לנוגדי חמצון חזקים אשר מנטרלים תנועה של רדיקלים חופשיים בגוף אשר גורמים לחמצון של התאים וחושפים אותנו למחלות, זיהומים, חיידקים ובקטריות. בנוסף ויטמינים ונוגדי חמצון מחזקים את כל המערכות בגוף, לוקחים חלק בתהליכים פיזיולוגיים רבים ומאזנים את גופנו.

*ספירולינה טבעית מכילה כמות גבוהה ומגוונת של מינרלים ביניהם ברזל, סידן ומגנזיום. הברזל אחראי לייצורן של כדוריות דם אדומות ונושא את החמצן לכל האיברים והתאים בגוף. הסידן מחזק את העצמות ולוקח חלק בפעילות של מערכת העצבים והמגנזיום שומר על רמה תקינה של לחץ דם וסוכר בגוף.

יתרונות נוספות של ספירולינה טבעית

*מצוינת לנשים בהיריון ולנשים מיניקות.

*מסייעת להתאוששות ולתהליכי בנייה ועל כן מומלצת לספורטאים.

*מחקרים רבים מוכיחים על היותה של ספירולינה טבעית מונעת מחלות כרוניות כגון סרטן, סוכרת, מחלות מעיים ועוד.

*ספירולינה מסייעת לשמור על משקל גוף תקין, מדדי לחץ דם וכולסטרול מאוזנים.

*ספירולינה מעלה את רמת הספיגה בגוף ועל כן בזכותה הגוף מקבל מינרלים, ויטמינים ונוגדי חמצון בצורה יעילה יותר.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

קייטרינג בשרי
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג בשרי – חשוב לדעת במה בוחרים

מתכננים להזמין לאירוע שלכם קייטרינג בשרי ורוצים להיות בטוחים כי מדובר בקייטרינג שיוכל להקפיץ את האירוע במספר רמות? כדי שכך באמת יהיה עליכם לבחור בקייטרינג

קרא עוד »
קייטרינג לאירועים
קייטרינג ומגשי אירוח
shay

קייטרינג לאירועים

הביקוש לקייטרינג ארגוני ופרטי, גדל במהירות ב- 20% בעשור האחרון, ובכך סיפק לאנשי המקצוע בענף סכום של 22 מיליארד דולר בשנת רק ב- 2020, מה

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​