שאומנות נפגשת במטבח

שאומנות נפגשת במטבח

האם ידעתם כי להיות שף או טבח טו,  זה ממש כמו להיות אמן או יוצר? כיום, מקצועות הקולינריה מוערכים מאד בזמן שישנם שפים שנחשבים אמנים של ממש. אבל כיצד מתחילים והפכים לאמנים קולינאריים? קורס טבחות היא דרך נכונה להתחיל לסלול את הדרך לתהילה.

אם את תמיד מוצאים את עצמכם במטבח, אם כמעט בכל שבוע את ממציאים מתכון חדש, ואם אתם הופכים כל צלחת לתצוגה מרהיבה של צבעים, ריחות וטעמים – ייתכן כי אתם יכולים להפוך את התשוקה למקצוע, ואף לאומנות של ממש.

אז כיצד עושים זאת?

בתחילה, יש לדעת כי בחירת קורס בישול, קורס קונדיטוריה, קורס אפייה לחובבים, סדנת אפייה או לימודים בתחום הקולינארי: הם אלה אשר יקדמו אתכם מעלה, ויקנו לכם את כל הכלים הדרושים עבור טבחים ושפים לעתיד.

אבל מה לומדים בקורסים שמלמדים את אומנות הבישול והקונדיטוריה?

מי שרוצה ללמוד באחת המכללות לבישול בארץ ובעולם, יוכל לבחור באחת המכללות המציעות לימודי קולינארי, כמו גם לבחור קורס קונדיטוריה או אפייה. מקצועות אלה אולי דומים במהותם, אך כל אחד מכיל עולם ומלואו של מושגים, חיתוכים, שיטות טכניקות, קלאסיקות, טעמים ואיזונים. את הקורסים מובילים מנטורים ומדריכים שהם שפים המבינים ויודעים כיצד להעביר את חומר הלימוד. בכך, החומר הנלמד הופך  זמין ואטרקטיבי עבור הסטודנטים.

במה אפשר לעבוד לאחר קורס קונדיטוריה ?

אם בחרתם להתמחות בתחומי הקונדיטוריה, האפשרויות יהיו רחבות. כיום, אפשר לעבוד בקונדיטוריות גדולות, לאפות ולחדש מתכונים ברשתות שיווק, לאפות בקונדיטוריות קטנות, לקיים סדנאות אפייה, או לפתוח בית קפה בו אתם אופים ומנהלים את המקום.

בכך, האופציות בתחום הקולינארי נחשבות כמעט בלתי מוגבלות, בעוד שישנם אנשים שהצליחו להגיע אל קריירה מצליחה בארץ ובעולם.

כדי לבחור את המכללה הנכונה בתחום לימודי קולינריה, בחרו כזאת אשר מקנה את כל המידע והכלים הדרושים לעולם האפייה והקונדיטוריה, בעוד שבאמצעות בחירה נכונה: תוכלו כבר עכשיו להתחיל את דרככם לקריירה מצליחה ואומנותיות בתחום האוכל.

 

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

shay

shay

אהבה שלי היא בראש ובראשונה לאוכל ולאורח חיים בריא! בזמני הפנוי אני מבקר מסעדות, מטייל בעולם, מחפש מתכונים ומבשל

אולי יעניין אתכם...

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​