שוקולד

מטבעות שוקולד – השילוב המושלם

אין שילוב מנצח יותר מאשר כסף ושוקולד. מאמר זה יעזור לכם להכיר את היתרונות של הזמנת מטבעות שוקולד. הבה נתחיל..

מטבעות שוקולד- כסף מתוק

מטבעות שוקולד זכורים לרובינו עוד משחר ילדותינו כאשר בחג החנוכה, הפסח ובפורים נהוג היה לחלק מטבעות מוזהבות משוקולד וחלק מהילדים היו נהוגים לקלף את העטיפה ולהתחיל ולאכול את השוקולד הטעים ואילו אחרים היו סוחרים במטבע המתוק כאילו היו סוחרים ממולחים. כיום, הדבר עדיין קיים, רק בגרסה משודרגת יותר ובהיצע גדול יותר של אפשרויות. מטבעות שוקולד תמיד יצליחו משום שמדובר על זיכרון מתוק מילדותינו, משום שמדובר על שוקולד טעים ושוקולד רוב הזמן מצליח להמתיק את יומנו ואף להוציא אותנו ממצב רוח כבד ומדוכדך ושוקולד שצורתו כמטבע כסף או מטבע מזל, תמיד יביא את המזל הטוב לחיינו.

מטבעות מסוגים שונים

נכון להיום יש אפשרות להזמין מטבעות שוקולד בכל עיצוב אריזה, גודל וסוג שוקולד בו אנו מעוניינים. חברות רבות פונות לחברות מקצועיות בבקשה להכין להם כמות מסוימת של מטבעות קטנים וגדולים שעליהם מדבקה אטרקטיבית לחגים, לאירועים מיוחדים, מטבעות עם לוגו של החברה בה עובדים, מטבעות בצבעים שונים ועוד. האפשרויות בלתי נדלות וכל אחד שיקבל מטבעות אלו ירגיש כאילו זכה באוצר קטן וימשיך ליומו עם חיוך וטעם מתוק בפה.

בחירת המטבע המתאים

  • סוג שוקולד- תמיד יש להחליט באיזה סוג שוקולד מעוניינים, מריר או חלב.
  • רדיד- האם מעוניינים שהמטבעות יהיו עטופים ברדיד זהב או כסף.
  • מדבקה- מה מעוניינים שיהיה מודפס על המדבקה שתודבק על המטבע, כאן יעשה רוב המיתוג.
  • מארז- באיזה סוג של מארז מעוניינים וכמה מטבעות אתם מעוניינים שיהיו בכל מארז.
  • כשרות- תמיד יש לוודא שמדובר על שוקולד כשר.

באתר שוגארט תמצאו מגוון רחב של מוצרים ממותגים משוקולד.

שתפו את המאמר ברשתות החברתיות

מארק כהן

מארק כהן

מארק כהן הוא נטורופת, מתמחה בתזונה טבעית. בעד טבעונות אבל אוכל בשר פעם בשבועיים (משתדל להפחית...), חובב אינטרנט, אורח חיים בריא וספורט.

אולי יעניין אתכם...

עוגות מספרים
קינוחים
shay

עוגות מספרים

מחפשים עוגה מרשימה וטעימה להעניק ליקירכם? אתם מוכרחים להזמין עוגת מספרים מקסימה ויפיפה שיהיה קשה להתעלם ממנה. עוגות מספרים הפכו להיות בשנה האחרונה בין הטרנדים

קרא עוד »

© 2018 All rights reserved​

Made with ❤ with Elementor​