אילו רכיבים מזון חתולים צריך להכיל?

בעלי חתולים רבים כלל לא יודעים אילו רכיבים מזון לחתולים צריך להכיל במטרה לשמור על בריאותם. לכן, ישנם חתולים רבים בעלי חוסרים עמוקים בויטמינים ומינרליים חיוניים לבריאותם מה שמשפיע באופן ישיר על כל תפקוד היומיום שלהם. במידה ואתם מבחינים שהחתול שלכם כבר לא פעיל כפי שהיה בעבר, עייף באופן תמידי או נראה לא טוב, חשוב לבדוק את המזון שהוא אוכל במטרה לוודא שלא חסרים לו ויטמינים ומינרלים חיוניים. כיום יש לא מעט סוגי מזון שונים לחתולים אשר יאפשרו לכם ליהנות מיתרונות תזונתיים רבים לשמירה על בריאותם של החתולים שלכם.

כך תכירו את הרכיבים הבריאים שצריכים להיות במזון  החתולים שלכם

כל שעליכם לעשות במטרה לבחור את סוגי המזון הטובים ביותר עבור החתולים שלכם הוא להכיר את מרכיבי המזון שצריכים להיות במזון החתולים. ישנן לא מעט חברות מזון אשר מספקות מזון לא בריא שאינו כולל מרכיבים חיוניים אשר יכולים להשפיע לטובה על בריאות החתולים. מזון זה על פי רוב יהיה מעט זול יותר אך יגרום לצבירת פערי תזונה משמעותיים. על כן חשוב שתכירו את המרכיבים החיוביים שיש במזון איכותי במטרה לוודא שמרכיבים אלה אכן מצויים במזון שאתם בוחרים. בדיוק כמו בני האדם, חתול ללא ויטמינים ומינרלים חיוביים ירגיש עייפות תמידית, חולשה, חוסר חשק לעשות את פעולותיו המוכרות והרגילות ועוד.

אל תתפשרו על איכות המזון!

לכן, קיימת חשיבות רבה להקפיד על קנייה נכונה של מזון איכותי ללא התפשרות על הנושא כמו Natural Balance Cats. אנשים רבים אשר בוחרים את המזון הזול ביותר נאלצים לשלם ביוקר בבריאותו של החתול שלהם. ערכו השוואה בין סוגי המזון האיכותיים, אתרו את מרכיבי המזון החיוביים וודאו שהם קיימים גם במזום שאתם בוחרים עבור החתול האישי שלכם.

חלוקת מטבח חכמה – איך עושים את זה?

המטבח שלכם כולל שטח מסוים. הוא נמדד במטרים רבועים ואתם יודעים שזה מה שיש. עם זה צריך להסתדר. אבל כל אחד צריך להיות מודע לכך שתכנון נכון של שטח עשוי לנצל אותו בצורה מעולה, ולהביא לכך שהוא ירגיש לכם גדול ומרווח יותר. כי תכנון נכון מאפשר לנו למקסם כל ס"מ במטבח, ולהפוך אותו למקום מזמין, נעים ומאורגן יותר. כמובן גם הקיבולת והתכולה שלו תהיה גדולה יותר.

 

איך מחלקים בחכמה את המטבח?

יש כיום שיטות מקצועיות ומתקדמות מאוד אשר מאפשרות לנו לחלק את המטבח בצורה חכמה, ולהפיק מהשטח המוגבל שיש ברשותנו את הטוב ביותר. אם כי כדי להצליח במשימה זו עלינו לעבוד בצורה חכמה מאוד, ולבחור את שלבי התהליך כמו גם את אנשי המקצוע שמלווים אותו בתבונה ולאחר חשיבה רבה. להלן מספר כללים שיעזרו לכם במהלך התכנון.

 1. חלוקת מטבח חכמה תיעשה תמיד בהתאמה אינדיבידואלית להרגלים שלכם. כי אין דומה מטבח של משפחה אחת למטבח של משפחה אחרת. לכל אחת מהן הרגלים שונים וחיי מטבח אחרים. כך שלא מה שנכון לשכנים נכון גם לכם.
 2. חשוב מאוד לעבוד על פי רשימה מדויקת של צרכים ורצונות. כאשר ברור לכם מה אתם רוצים שיהיה במטבח, אילו מרכיבים נחוצים לכם, מה אתם עתידים לעשות במטבח ואילו אזורי אחסון אתם צריכים – יש לכם סיכוי טוב יותר לעבור תהליך תכנוני יעיל שיוביל לתוצאה מעולה.
 3. בהחלט חשוב להיות מלווים עם מעצב מטבחים לאורך התהליך. אך עליו להתאים את עצמו לרשימת הדרישות שלכם, ולחלק את המטבח לפי הרשימה שלכם. שימו לב לכך וודאו כי אכן כך הוא עובד. שאם לא כן – התוצאה תתאים לו ולא לכם…

אוכל לדגים

מי שרוכש אקווריום של כל הציוד הדרוש לדגים, אחראי גם על תהליך ההזנה של הדגים וזו אחריות לא פשוטה.

אוכל לדגים 

בעבר חשבו ששופכים קצת אוכל לדגים לתוך מי האקווריום וזהו, הדגים יאכלו אותו יהיו שבעים ויתפתחו. אך זו השערה שאיננה נכונה, כיוון שיש להתאים את סוג המזון לסוג הדגים, גודלם, גילם ותפקידם.

בתחום האוכל לדגים קיים היצע נרחב מאד אשר משויך לקבוצות מסוימות ולכן חשוב לרכוש את סוגי המזון המתאימים לדגים הגדלים באקווריום הפרטי. בדקו מגוון סוגי אוכל לדגים בקישור.

אוכל לדגים קטנים 

הדגיגים אשר אמורים להתפתח בצורה מהותית בחודשים הראשונים לחייהם זקוקים לאוכל מיוחד אשר מותאם לגילם. הם אמורים לקבל אוכל טרי מן החי שהוא עשיר באבות המזון, בתדירות גבוהה לעומת האוכל הרגיל של הדגים האחרים.

אוכל לדגים בגודל נורמטיבי

רוב סוגי המזון לדגים הם מזון גרגרי יבש. יש מבניהם רכיבים מן הצומח כמו חיטה ותרד, או מזון מן החי אשר מכיל שומן כבד ודג קוד. כמו כן מזון המכיל מזונות על כמו ספירולינה ואצות, חלבונים, מינרלים וויטמינים. 

עבור דגי הנקאי בעלי היכולת לנקות את דפנות הזכוכית או דגים אחרים המבצעים פעולה זהה מעניקים בדרך כלל טבליות מזון, אשר מוצמדות לזכוכית וכך הם אוכלים.

> רכשו בחנות בית הובי ציוד לדגי נוי

האכלה של הדגים 

האכלה של הדגים היא פעילות חשובה וקורה לא אחת שבני הבית שוכחים להאכיל את הדגים, דבר שגורם למותם. לכן כדאי ליצור סבב קבוע של האכלת הדגים במועד שלא שוכחים. לדוגמה כשבני הבית יושבים לאכול ארוחת ערב, אחד מהם באופן קבוע דואג להאכיל גם את הדגים.

כמות האוכל שזורקים לאקווריום צריכה להיות מותאמת לכמות הדגים אשר חיים באקווריום ועל פי גילם כך שיהיה די מזון לכולם.

מופע פסלים חיים – על האתגרים

אמנות היא יצירה חופשית שאיננה נתונה לדפוסים קבועים, ולכן היא מצליחה לבטא בכל פעם את השקפת עולמו של האמן המציג את יצירתו. מופע פסלים חיים הינו מופע אמנותי המביא לידי ביטוי את מחשבותיהם של השחקנים, וכך הוא אחד מהאטרקציות המבקשות ביותר בכל אירוע חברתי פרטי, עסקי או ציבורי.

במאמר הבא נבין מיהם אותם פסלים חיים, מהי המשמעות של אמנות ייחודית זו, אילו אתגרים עומדים בפניהם וכיצד מופע כזה יכול לתרום לאירועים.

מהם פסלים חיים?

פסלים חיים הם שחקנים אנושיים המתחפשים באופן מושלם לפסל, כך שממבט ראשון נראה כי מדובר בפסל דומם וסטנדרטי לחלוטין. כמו פסל דומם, גם הפסלים החיים משמשים כמיצג אמנותי בעל ערך ומשמעות, ועצם זה שמדובר בשחקן בשר ודם תורם עוד יותר למשמעות של אמנות זו.

הפסלים החיים יכולים להיות מסוגים שונים ומגוונים, זאת על פי החלטתו של כל אמן המציג את הפסל החי. לכן המשמעות של כל אחד מהם משתנה על פי מראהו והופעתו בפני הקהל, וגם האינטראקציה שהוא יוצר עם הצופים.

כיוון שהם מציגים פסל, עליהם לעמוד ללא תזוזה במשך שעות ארוכות ולעיתים הם עושים זאת במזג אוויר חם או קר במיוחד. אתגרים אלו הם חלק בלתי נפרד מהאמנות שהם מציגים, גם כאשר עליהם לעמוד ללא ניע בזמן שעוברי אורח מנסים להכשילם על ידי מגע, דיבור או כל מעשה אחר שיכול להוציא אותם מאיזון.

מופע פסלים חיים לאירועים

מופעי הפסלים הם אטרקציה ייחודית ומרשימה, ולכן הם מומלצים לכל אירוע וחגיגה. זוהי דרך נהדרת להוסיף צבע וכמובן חלק אמנותי לאירועים פרטיים, עסקיים וגם ציבוריים המתקיימים ברחוב או בשטח פתח אחר כחלק מחגיגות מאורגנות שרשות מקומית עורכת עבור תושביה.

תוספי תזונה – כמה הם אפקטיביים?

גוף האדם זקוק למספר רב של חומרים ומרכיבים שמאפשרים לו תפקוד תקין. מטבע הבריאה אמור האדם לקבל את כל זה מהאוכל ממנו הוא ניזון. אך כולנו מודעים לכך שכיום קשה מאוד לקבל מהאוכל המעובד והמתועש את כל מה שאנחנו זקוקים לו באמת. מה שמביא למציאות חיים בה נעזרים בתוספי תזונה. מדובר על תחום פורח ומשגשג שמציע אינספור מוצרים מסוגים שונים ומגוונים, הקליקו לפרטים. מספר חברות פעילות בענף והן משיקות מגוון מוצרים כדי להציע מענה לבעיות בריאות, ועל מנת לשפר את איכות החיים של הצרכנים.

האם התוספים אפקטיביים?

כל תוסף תזונה הוא מוצר שבוחרים, רוכשים, משלמים וצורכים. ולכן חשוב לנו תמיד לוודא ולברר כי התוסף אותו אנחנו מתכוננים לרכוש וליטול הינו מוצר אפקטיבי שיביא תוצאות. ואכן, לקוחות רבים שואלים את עצמם האם התוסף מביא להם תועלת? האם נכון לרכוש שוב מוצר מסוים? האם המרכיב הספציפי שהומלץ להם ליטול אכן ישנה את המצב הבריאותי שלהם? התשובה איננה חד משמעית. כי אכן מדובר על תחום שיש בו לא מעט שיקולים כלכליים של החברות הפועלות. ולא תמיד אכן מומלץ מבחינה בריאותית ליטול תוספי תזונה. במקרים רבים הדבר הנכון הוא דווקא להשקיע בתזונה טובה ומאוזנת שכוללת התייחסות פרטנית למרכיבים מסוימים שחסרים לנו.

תוספי תזונה אפקטיביים – כיצד ומתי?

אך כמובן שיש מצבי בריאות רבים בהם תוספי תזונה של קלאב פארם למשל יוכלו לחולל את השינוי לטובה. וזאת במקרים בהם רופא ימליץ על צריכה של מוצר מסוים כמענה לבעיה. במידה והמטופל יצרוך תוסף איכותי ויעיל וגופו יספוג אותו היטב ויגיב כמצופה, התוסף עשוי להיות אפקטיבי מאוד. כי אם הגוף מקבל את המרכיב שהיה בו חסר, יש תוצאות טובות!

מקציף חלב – להכניס בית קפה הביתה

למה כדאי לקנות מקציף חלב, אילו סוגים יש ואיך כדאי לבחור? כל התשובות – בהמשך!

מהו מקציף חלב?

מקציף החלב הוא מכשיר, שיש לו שתי מטרות: לחמם את החלב וליצור בו קצף. מקציפי החלב נחלקים לשני סוגים עיקריים, עליהם נרחיב בהמשך. בעבר, היה נהוג להרתיח חלב, על מנת שניתן יהיה לשתות אותו ואז הוא היה חם, אבל גם עם קרום. מקציף החלב מאפשר לנו לצרוך חלב חם, אבל במקום הקרום למעלה, באפשרותנו ליהנות מקצף טעים.

המקציף הידני

הסוג הראשון של מקציפי החלב הוא המקציף הידני. מקציף זה פעול בעזרת סוללות וההקצפה נעשית על ידי הנעה מעלה ומטה או בתנועות סיבוביות של המכשיר בתוך החלב. כך נוצר קצף טעים, אבל מרקמו איננו אחיד ולכן, מי שרוצה לרכוש מקציף חלב שיקציף כמו בבתי קפה, ודאי יעדיף את המקציף החשמלי.

המקציף החשמלי

הסוג השני של מקציפי החלב הוא המקציף החשמלי. מקציף זה מייצר את הקצף בחלב בדיוק באותה השיטה כמו של זה הידני, רק שהוא עושה את פעולת ההעלאה וההורדה בעצמו והוא עושה זאת באופן אחיד. בעזרת המקציף החשמלי, ובעיקר אם הוא איכותי, ניתן להגיע לקצף במרקם אחיד כמו של בתי קפה.

חשיבות המרקם

אם אתם תוהים מהי החשיבות של המרקם של החלב המוקצף והאם כדאי להשקיע במקציף, אז החשיבות היא גבוהה והסיבה לכך היא פשוטה – כאשר המרקם של החלב הוא אחיד, הערבוב של הקפה וההמתקה בתוך החלב הוא אחיד וכך הטעם הוא אחיד מהלגימה הראשונה ועד לאחרונה.

בחירת מקציף חלב

מעבר לאפשרות הבחירה בין מקציף חלב ידני לבין חשמלי, יש גם דגמים שונים של מקציפים שונים משני הסוגים וכמובן, לדגמים השונים יש איכויות שונות. לדוגמה, מספר המנות שניתן להקציף במקביל משתנה ממקציף למקציף, יש כאלו שמפסיקים את פעולת ההקצפה באופן אוטומטי ויש כאלו שלא וכך הלאה. מה שבטוח הוא, שאם כבר השקעתם וקניתם מכונת קפה עם פולי קפה איכותיים, כדאי לכם להשקיע גם במקציף חלב איכותי! 

בר אקטיבי לאירועים – למה הוא כל הזמן מרים את האירוע

בר אקטיבי לאירועים הוא בדיוק מה שאתם צריכים לאירוע שלכם. מגוון הסגנונות בברים אלו הוא עצום וכדאי מאוד לראות ולשמוע על ההצעות שיש למקומות המציעים אותם להציע. אז איזה בר אקטיבי אתם רוצים לעצמכם?

בר אקטיבי לאירועים – למה הוא כל הזמן מרים את האירוע

לכל אירוע יש את הייחודיות שלו. אם זה בסגנון האולם או בעיצוב השולחנות וכמובן בטיב האוכל המוגש בו. בר אקטיבי כמו קישור https://dreamteambar.co.il/page20.asp הוא משהו מאוד חדש בעולם הקולינרי אך בעיקר בעולם הזה של האירועים.

חתונות נעשות בקפידה רבה ורבים מהאנשים שעורכים אירוע כזה או אחר, הופכים את העולם כדי למצוא איזה משהו ייחודי וחדש, להרים איתו את האירוע. בר אקטיבי הוא בדיוק מה שאתם מריכים לאירוע מושלם.

איך אפשר להפוך אירוע למושלם? 

ישנם כמה דרכים שבהם נוכל להפוך את האירוע שלנו ליותר ויותר מושלם. אם זה בעיצוב הפרחים שיש בו או בעיצוב הווילונות המסוגננים באולם ועד לכל מה שקשור לאוכל המוגש בו.

בר אקטיבי של דרים טים בר הוא פתרון מושלם לכל מי שרוצה להפוך את האירוע שלו למשהו אחר לגמרי ולגרום לאורחים להרגיש כאילו הם נמצאים באירוע הכי נוצץ שהם היו בו מעולם.

במה כדאי להשקיע בחתונה? 

דרכים רבות יש להשקיע בהם בכל מחה שקשור לחתונה אך לא דווקא. גם בבריתות או בבר מצווה ובת מצוות, ניתן להפוך אותם למושלמים בהחלט. איך עושים את זה? פשוט מאוד; 

הזמנה של בר אקטיבי, יכול להיות ההבדל הגדול בין אירוע משעמם וצפוי לבין אירוע נוצץ שהאורחים שלכם ידברו עליו למשך שנים רבות – זה כנראה כבר סיבה טובה לבר אקטיבי באירוע המיוחד שלכם.

משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורונה

אין ספק כי משבר הקורונה השפיע בצורה עמוקה על כל האספקטים בחיים שלנו. אנשים שהיו רגילים לסדר יום עמוס ולחוץ המתוכנן על הדקה, מצאו את עצמם מתעוררים ב- 11 בבוקר ולא יודעים מה לעשות עם עצמם. בתי הקפה נסגרו, מקומות הבילוי נסגרו ורוב האנשים נאלצו למצוא דרכים חדשות להעביר את הזמן הפנוי שלהם. אחד העיסוקים הנפוצים ביותר בתקופת הקורונה, הוא ללא ספק הצורך לבשל ולאפות. היות ולא ניתן לאכול בחוץ, יש צורך להשקיע בארוחות ביתיות טעימות ומפנקות במיוחד. מסיבה זו בדיוק, כדאי להכיר את אופציית משלוחי בשר טרי של קצביה בגוש דן בימי הקורונה, היות וזוהי דרך נפלאה להשיג את חלקי הבשר המשובחים ביותר, במחיר נוח ומשתלם עד הבית.

משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורונה – הפתרון האידיאלי לכל חובבי הבשר

בתקופה הנוכחית מומלץ להמעיט ככל האפשר את היציאה מהבית ואת המגע עם אנשים אחרים, דבר שהגביר בצורה ניכרת את הצורך במשלוחים. אנשים רבים יעדיפו להזמין משלוח עד הבית, במקום להסתכן בהדבקה בזמן ההמתנה בתור בחנות. הדבר נכון כמובן לגבי משלוחים מהסופר, משלוחי ירקות אורגניים וכמובן משלוחי בשר טרי ואיכותי. היום אין שום צורך להסתפק בבשר בינוני, היות וניתן להזמין נתחי בשר משובחים ועסיסיים עד הבית ואפילו לעשות מנגל ביתי. זוהי הזדמנות נפלאה לפנק את בני המשפחה בעל האש חגיגי או בארוחה בשרית מפנקת ועשירה. ניתן להזמין סוגי בשר שונים, כולל כנפיים, שיפודים, פרגיות, לבבות, נתחי פנים, מוצרים טחונים ועוד.

לסיכום, משלוחי בשר טרי בגוש דן בימי הקורנה מהווים את אחד הגורמים המשמחים ביותר עבור לא מעט אנשים. זוהי הזדמנות טובה להתפנק במנגל חגיגי, להשקיע בארוחה עשירה ומגוונת וכמובן להתענג על הטעם המשובח של הבשר.

 

משלוחי פירות – למה כולם אוהבים את זה?

משלוחי פירות הפכו לדבר הנכון ביותר עבור מי שרוצה להעניק שי מרגש מקסים טעים וצבעוני. סלסלות פרי מעוצבות הפכו לפופולאריות בעשר השנים האחרונות והן מכילות פירות חתוכים בעונה, כמו למשל פירות הדר, פירות טרופיים ופירות מיובשים בחורף, או פירות אקזוטיים כמו קרמבולה, קיווי, בננות ושאר פירות צבעוניים ומדליקים בקיץ. חנויות און ליין למשלוח מגשי פירות מספקות בדרך כלל פירות חתוכים, מעוצבים ובעונה שמוגשים כשהם כיפיים ונגישים לאכילה. המגש מלא כול טוב ונשלח לכל מקום במהירות. לכן חשוב לבחור משלוח און ליין מושלם ומומלץ. אבל למה כולם אוהבים את המגשים המפנקים? הנה מספר סיבות: 

שי צבעוני ומרשים

מתנה מרשימה, מלאת צבע, טרייה ובריאה מהווה פינוק עבור כל אחת ואחד. כולם אוהבים פירות מתוקים וכולם ייהנו משי מלא בכול טוב וצבעוני כמו בלינק

הבריאות היא מעל הכול

מי שאינו רוצה להעניק יין או שוקולדים, שלא תמיד טובים לבריאות, יוכל לבחור בסלסלת פרי מלאה בוויטמינים שנחוצים לגוף. בכך למשל רבים בוחרים בשי מקורי ליולדת שנחשב מלא בריאות, טעם וויטמינים. 

קינוח נהדר לאירועים

גם בעת אירועים משמחים כדאי להעניק מגשי פירות מעוצבים משום שהמגש יהווה מקור נפלא לקינוח בריא ומתוק. השי מתאים לבר מצווה, לבריתות, לימי הולדת, ארוחות חגיגיות, מסיבות חברה והרמות כוסית. 

מתנה כיפית ומפנקת

לא צריך לתאר יותר מידי את התחושה הכיפית בזמן שמקבלים משלוח פירות מרהיב. פרחים, שוקולד, זר עוגיות או יין – גם הם תמיד משמחים. אבל אין כמו מגש פירות מרהיב ומלא צבע כדי לשמח אחרים כמו במעמד הענקת משלוח פירות ליולדת למשל. אז זה הזמן להזמין משלוח פירות מעוצבים עבור כל אחת ואחד שאתם רוצים לשמח! 

 

מכולת שכונתית מעוצבת – כיף לחזור לקנות!

אולי לא כולם רואים חשיבות בעיצוב המכולת השכונתית. כי אליה נפנה בעת הצורך – בגלל הקרבה לבית והמהירות בה אנו יכולים לערוך בה קנייה. אבל למען האמת אי אפשר להשוות בין מכולת שכונתית מעוצבת במקצועיות, לבין כזו שמנסה למצות את השטחים ואת הפינות בצורה חובבנית. כי לפני הכול ואחרי הכול מה שחשוב לנו כבעלי מכולת זה להעניק ללקוחות שלנו חווית קניה נעימה ונוחה. כזו שתגרום להם לבחור בנו שוב ושוב, ולערוך דווקא אצלנו את הקניות שלהם. אפילו אם בצרכנייה הגדולה המחירים זולים יותר, או שיש שם מבחר גדול יותר. המציאות מוכיחה ששיקולי נוחות וחווית קניה הם חלק בלי נפרד מהבחירה של הלקוח שלנו.
מידע נוסף אודות תכנון מסחר קמעונאי תוכלו למצוא באתר של יריב בן אהרון!

מה הכוונה מעוצבת?

מכולת שכונתית מעוצבת הינה מכולת אשר עוצבה בידיים מקצועיות של אדריכל. הבדל מהותי קיים בין חנות מכולת שמילאו אותה בלי תכנון מעמיק, לבין מכולת שאדריכל ומעצב פנים עיצב אותה. ראשית מבחינת הנראות. חנות מעוצבת היא חנות שהמראה שלה נעים ויפה יותר. המקום נראה מאוורר ומרווח יותר ונעים לערוך בה קניות. כמובן שגם לעובדי המכולת העבודה תהיה נוחה ונינוחה יותר. כמו כן יש לזכור כי מכולת שכונתית מעוצבת הינה מכולת אשר לכל מוצר ופריט יש מקום מתוכנן היטב. הכול נלקח בחשבון מראש ואין אלתורים. המידוף מותאם היטב למטרה, כל מוצר ממוקם במקום הראוי לו, וכך ניתן לנהל טוב יותר את הסחורה ולשלוט על המלאי הקיים.
בלינק זה תוכלו לקרוא בצורה רחבה יותר על עיצוב מכולות!

העיקר שכיף לקנות!

אין ספק שהלקוחות הם מרכיב משמעותי מאוד מפעילות העסק שלנו. כי הם אלו שמחזיקים את העסק ורק הם מהווים את זכות הקיום של העסק. ולכן אי אפשר לוותר על עיצוב מקצועי ומאפשר. כי רק חנות מכולת שעוצבה היטב, רק חנות שבה המוצרים מאורגנים בצורה הנכונה, וכל מי שנכנס לחנות חש כי הוא הגיע למקום מושקע שקל ונעים לערוך בו את הקניות – תהיה חנות מוצלחת שמושכת אליה קונים. כל בעל עסק וכל מי שמנהל מכולת או חנות שכונתית חייב למצוא דרך להנעים ללקוחות שלו את חווית הקניה.

משלוחים במודיעין – למה עדיף להזמין משלוח

קל ונוח – הכי קל והכי נוח

בדרך כלל הזמנת משלוח נשלחת יחד עם משלוח סחורה כך שהאדם שקיבל אותם יכול לאמת שהמסמך משקף נכון את הפריטים שקיבל בפועל.

כמובן שלמרות שהמשלוח יכול להוות נקודת נוחות עילאית בלי לצאת מהבית מבלי להתאמץ כל משלוח יגיע אליכם במהירות.

אמנם הישראלים מתעקשים ברובם להמשיך לעשות קניות בסופרמרקט ובמכולת – במקום להזמין אונליין ולקבל משלוח הביתה. אבל במודיעין הישראלים הבינו את חשיבות זמנם היקר  ומעדיפים את המשלוח על פני בזבוז הזמן המתמשך בסופר ובקופות. 

מה עדיף, להזמין משלוח או להגיע פיזית למסעדה?

כמובן שתלוי במוד ובשעה, תלוי בהמון גורמים, אם הנסיבות מצביעות על שעת לילה מאוחרת ועייפות מצטברת התשובה היא חד משמעית: משלוח!

עדיף להזמין משלוח הביתה

אתם יכולים להזמין הכול אפילו תוך כדי ישיבת העבודה עצמה, אפילו מהדרך הבייתה, אפילו מהדרך לעבודה. כל זמן מתקבל למשלוחים או פניה אל תחנת מוניות במודיעין בלינק. אז למה שלא תעשו את זה מיד פעם דרך הטלפון או דרך האתר. 

משלוחים ממסעדות מודיעין

אתם לא חייבים להזמין רק פיצה משלוחים אלא תוכלו גם לבחור לעצמכם סטייק,  פרגיות, סלט חלומי או כל חלום אחר להשבעת התיאבון.

עדיף יהיה להזמין משלוח של מנות רק ממסעדה שהשליח שלה באמת יגיע מהר

הזמנת אוכל במהירות ובקלות. כל המסעדות בעירך מודיעין. העיר מודיעין ידועה בכבישיה הריקים והנסיעה המהירה ממקום למקום. לכן המשלוח שלכם יגיע חם וטעים במהירות העילאית. כל המסעדות שעושות משלוחים זמינות לך במודיעין עירך. 

הכי פשוט להזמין משלוח במודיעיןֿ מהירות ואמינות מובטחים.

סטייקים מפנקים? הגיע הזמן לרענן את בלוטות הטעם שלך.

לא משנה אם אתה מוכר דגים, מעצב עוגות שמטפט את היצירה המותאמת אישית האחרונה שלך או יזם גלידות מלאכותי המספק את הטעמים המקומיים שלך – העסק שלך תלוי בסחורה המגיעה טרייה ביום שהם מוזמנים אל הלקוחות שלכם

כשאתה שולחים אוכל מתכלה אתם עומד בפני כמה אתגרים, כמו טמפרטורות קיצוניות, לחות. אך בזכות שירותי השליחות בתוך מודיעין ראו באתר https://modiinet.co.il, הכל מגיע במהירות ובאחריות.

למה ישראלים אוהבים ארוחות בוקר?

זה דבר אחד להכין ארוחת בוקר ביום עבודה, וזה דבר אחר לחלוטין לאכול ארוחת בוקר בבית קפה או מסעדה, ואצל הישראלים זו אהבה גדולה.

הריבוי של מסעדות ובתי קפה

ארוחת בוקר היא כבר אינה רק ארוחת בוקר ישראלית, היא יכולה להיות ארוחת בוקר שכוללת רק מאפה וקפה, ארוחה שכוללת כריך וקפה וארוחה שבה יש כל מיני רכיבים שונים שהופכים ותה לפחות ישראלית ואחת שיכולה להיות יותר יוונית, מקסיקנית, ספרדית או איטלקית. החופשיות לבחור מבין מגוון רחב מאוד ששל ארוחות בוקר, והכמות הגדולה של מוצרים שנמצאת בארוחה דשנה הופכת את הארוחה הזו להיות בילוי מועדף שקיים במיקומים רבים על פני הארץ, בזמינות מאוד גבוהה.

בילוי מועדף ביום שישי

מכיוון שהשוק עבר בעיקרו לעבודה שהיא של חמישה ימים בלבד, לא מעט אנשים מתעוררים אל הבוקר של היום השישי כאשר הם חופשיים לעשות ככל העולה על רוחם, ולהאט את הקצב המהיר של יום שהוא אינו יום עבודה. הדרך להתפנק כוללת ישיבה במקום שבו הם לא צריכים לשם שינוי להכין עבור מישהו אחר ארוחה, אלא לקבל ארוחת בוקר לעצמם מבלי שטרחו בכלל. יום שישי הוא בוקר של פינוקים, שאצל רבים זה כולל ארוחה טובה במסעדה לצד שופינג נעים.

מקום בילוי לכל גיל

ארוחת בוקר היא דבר שפונה לכל גיל. זה נוח עבור אימהות צעירות, עבור פנסיונרים ועבור כל אדם שרוצה להיפגש בצורה נעימה עם חברים. באמצעות הארוחה ישנו גם מפגש חברתי, והוא הופך להרגל קבוע אצל אנשים מסוימים.
בקרו באתר של 'דור חדש בשוברים' ותיהנו ממבחר שוברים וקופונים לכל מטרה!

ארוחת בוקר לא יקרה

ארוחת בוקר אינה חייבת להיות יקרה, וזה סוד הקסם שלה. מי שיודע לרכוש שוברי הנחה לארוחת בוקר ייהנה עוד יותר מן הידיעה כי האוכל טעים וגם לא כזה שעבורו סכום גבוה מוציאים.

 

המדבקות של 2020 – איך שומרים על כל תבלין ותבלין

אחת הבעיות שאנשים אשר מתעסקים בבישול, נאלצים להתמודד איתה לא פעם היא, הקושי להבדיל בין תבלינים שונים, בין סוגי חומרים שונים, לא בגלל שהם לא יודעים אך להבדיל בטעם או בריח, אלא בגלל שלא כתוב על גבי האריזה בצורה ברורה וחדה, מה זה כל דבר. 

לכן, אם נניח הם לא יכולים להריח את התבלינים לפני השימוש, זה יכול להיות מאוד בעייתי. לשם כך, הם צריכים למצוא מוצרי נייר מעוצבים המהווים פתרונות שיכולים לעזור להם. אחד הפתרונות היעילים לשם כך, הן מדבקות מיוחדות, אשר אפשר להדביק על גבי קופסאות, אריזות, שקיות או כל דבר אחר, ועליהן מצוין שם התבלין, שם הגידול, החומר, ואז כל אחד שירצה להשתמש בו, ידע בדיוק מה יש שם. 

היום אפשר להשתמש במדבקות ייחודיות, אשר מאפשרות לנו לדעת מה זה כל חומר, מה זה כל תבלין, בצורה ברורה וחדה. אנחנו לא צריכים לכתוב בעצמנו ואז אנחנו עלולים להתבלבל או אנשים אחרים עלולים שלא להבין את הכתב שלנו, הכל ברור, מוגדר, כמו שצריך. 

איך קונים מדבקות כאלה

לשמחתנו, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מדבקות מעוצבות לתבלינים, בצבעים ובגדלים שונים. מדבקות שיכולות להתאים לכל אריזה ולכל קופסה, על פי הצורך. כאמור, הן מגיעות בגדלים שונים, כך שגם אם מדובר בקופסה גדולה או קטנה, הרי שאנחנו יכולים למצוא את המדבקה המתאימה. 

חשוב להקפיד על כך, שהמדבקה תהיה פשוטה לשימוש, עמידה מפני מים או חומרים אחרים וכן שהכיתוב יהיה מאוד נוח, על מנת שנוכל להבין בצורה ברורה מה כתוב. צריך לציין עוד, שאפשר למצוא מדבקות על גבי נייר שלם, אשר כולל מספר סוגים של מדבקות עבור תבלינים שונים. 

אומן על חושים מופע מרתק 

קרה לכם בוודאי לא מעט פעמים, הייתם שמחים לדעת את המחשבות של אנשים, אך כמה שהתאמצתם וניסיתם, לא הצלחתם לקרוא את המחשבות של אותו אדם. לא כל אדם מסוגל לקרוא מחשבות של אדם אחר, רק מעטים מהאנשים המסוגלים לקרוא מחשבות, שאלו אמני חושים. אם אתם רוצים מופע מרתק של אומן על חושים באירועים עסקיים של החברה שלכם. אומן על חושים מסוגל לגרום לאנשי החברה להתגבש בצורה נפלאה, על ידי טריקים מיוחדים, וכן יכול להופיע באווירה טובה עם חוש הומור. 
לצורך דוגמא, מוזמנים להתרשם מהאומן העל החושי רן גפנר!

למה לבחור דווקא באומן על חושים?

אם יש לכם אירוע של עובדים בחברה או בר מצווה לילד, אז בוודאי אתם תרצו כמובן לשלב הופעה מיוחדת במינה, ולא רק שתהיה מיוחדת, אלא גם שתהיה מרתקת, וכזו שתתאים לכל הגילאים, וכן כאשר מדובר באירוע משפחתי המתאים למגוון הגילאים, גם נערים בני בר מצווה הם אינם ילדים קטנים המתלהבים מקוסמים, שאף מכירים את הטריקים הללו, אז לכן מופע מרתק של אמן חושים יקפיץ לכם את האירוע. אמן חושים סוחף את הקהל על ידי קסמי טלפתיה, קריאת מחשבות, שתילת מחשבות, וטריקים שונים. אמן חושים טוב יכול לסחוף את הקהל גם את הקהל שלא מתעניין במיוחד, ולהפוך את האירוע שלכם לבלתי נשכח .

למה המופע של אומן החושים מרתק? 

אמן החושים נולד עם כישרון טבעי, שמשתמש במופע שלו, על מנת להלהיב את הקהל על ידי כיפוף כפיות, קריאת מחשבות, שימוש בדמיון מודרך, כמו כן אמן החושים מומחה בקריאת שפת גוף, כך שאמן חושים יכול לספק לכם מופע מרתק.

איך בוחרים אומן חושים טוב?

כמו בכל בחירת איש מקצוע מחפשים חוות דעת וממליצים ברחבי הרשת, כמו כן אמן איכותי יפרסם סרטונים של הופעותיו באתר האינטרנט שלו או בדף העסקי בפייסבוק. אמן חושים טוב ידע להתאים את עצמו לכל סוג של קהל, ובעל כריזמה כישרון וניסיון יוכל לבצע מופע בלתי נשכח שישדרג  לכם את האירוע במספר רמות וירתק את הקהל במגוון רחב של טריקים.
באתר הבא תוכלו לקרוא בצורה רחבה יותר על אמנים על חושיים:
https://www.rangafner.co.il/

כיצד יש לבחור מסעדה בראשון לציון כשרה?

במידה ואתם תרים אחר מקום אשר בו באפשרותכם לבצע אירוע של קהל מצומצם, ניתן בוודאי להבין למה הנכם מתחבטים. לרוב באירוע משפחתי קיים הצורך של להיפגש ולהאזין למוסיקה וכן גם לקבל את המזון של מסעדה בראשון לציון בצורה הכי מיטבית, ובשל כך מסעדה כשרה בראשון לציון הינה חלופה מיטבית. אין זה משנה באם אתם עשויים לערוך בר או בת מצווה, ברית או בריתה, כי הרי בכל מצב מסעדה שהיא בסגנון עיצובי ואיכותי מהווה את המקום האידיאלי בשבילכם. במידה והנכם משתעשעים עם הרעיון של הזמנת קהל היעד שלכן אל מסעדה לא כשרה, אנו ממליצים לעצור לרגע קט ולחשב את הדרך שלכם מחדש, מכיוון שלרבים מכם יש לכשרות חשיבות עליונה. במידה ואינכם מקפידים על אכילת מזון כשר, הנכם יכולים להיות בטוחים כי חלק מהמשתתפים באירוע שלכם עושים את זה, בשל כך יש משמעות רבה שכל המשתתפים באירוע שלכם ייהנו וימצא מה לאכול באירוע שלכם, כי אז רק מסעדה בראשון לציון כשרה עשויה להתאים כמו כפפה ליד.

כיצד עליכם לבצע בחירה של מסעדה בראשון לציון כשרה וכן איכותית ?

עם חלוף השנים, נפתחות יותר ויותר מסעדות שהן כשרות ברחבי ראשון לציון. במקביל לכך, למרבה האירוניה, לא כל המסעדות ברחבי ראשון לציון הכשרות שנפתחות הן די איכותיות, כיוון שלא בכולן מקפידים על מנעד רב של התפריט ועל עשיית שימוש במוצרים שהינם משובחים. אי לכך ובהתאם לזאת, כדאי לכם שלא לבצע בחירה של מסעדה ברחבי ראשון לציון שהינה כשרה בוודאות רק על פי שמועות של המלצה מטעם חברים טובים ומטעם קרובי המשפחה שלכם, כי אם מומלץ לכם לבוא לפתח כותלי מסעדה ספציפית ולבצע ארוחה של טעימה.

עליכם לכבד את המסורת בהתרחש אירוע אשר משמעותי עבורכם – 

עוד גורם שבעטיו מרבית בני האדם יעשו בחירה בחלופה של מסעדה כשרה ברחבי ראשון לציון כאשר הם מעוניינים לערוך אירוע חשוב היא לכבד את המסורת. אין זה משנה אם מדי יום אינכם בכלל מכבדים את המסורת ולא מקיימים את ההלכה על בוריה, כי בכל מצב של התרחשות אירוע מיוחד, כמו למשל נישואין, ברית או בריתה כולכם תשובו אל המקורות, מסיבה זאת מומלץ לכם לבצע בחירה במסעדה כשרה וכדאי לכם לוודא שאתם עושים בחירה במסעדה שהינה מיטבית ומקצועית.

פעילות ODT למנהלים: שוברים שגרה בדרך בונה

אם אתם מחפשים רעיון ליום גיבוש למנהלי חברה, הרי שבוודאי תרצו לבחור ביום שמשלב בו מצד אחד כיף והנאה, אך מצד שני, הוא בעל ערך מוסף. יום גיבוש למנהלים אמור לאפשר למנהלים לשבור את השגרה שבה הם נתונים ולהנות מיום כיף חוויתי מאין כמותו. על כן, אין ספק שכל אדם שמעוניין לארגן יום כיף בצורה האידאלית עבור קבוצת מנהלים, חייב לבחור עבורם בפעילות ODT איכותית.

מהי פעילות ODT?

כאשר מדובר על פעילות ODT, מדובר על פעילות המתבצעת מחוץ לגבולות המוכר. כלומר: הפעילות לא תערך בסביבה המוכרת של המנהלים אלא היא תערך בחיק הטבע לרוב או במתחם סגור כלשהו המשמש לצורך העברת הפעילות המדוברת, רחוק ממקום העבודה. במהלך הפעילות, המפעיל יתן משימות שונות לחברי הקבוצה, כאשר בכל משימה הם ידרשו לגלות כישרונות שונים שלהם, חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא וכן, לשתף פעולה יחדיו, על מנת לעמוד במשימות. מדובר ללא ספק על הדרך הטובה ביותר לסייע לקבוצת מנהלים ללמוד על החשיבות של עבודת צוות, אך מעבר לכך, באמצעות פעילות או די טי ניתן ללמוד על חשיבה יצירתית, חשיבה מחוץ לקופסא, על הכישרון הייחודי של כל אדם ועל התרומה שלו לקבוצה, על ביטחון עצמי ועוד.

כיצד בוחרים פעילות ODT?

כיום ניתן למצוא לא מעט חברות המציעות סדנאות או די טי עבור קבוצות. מכיוון שאמור מדובר על פעילות בעל חשיבות רבה וערך רב מחד ומאידך, מטרתה של הפעילות היא להסב הנאה וכיף לכל אדם שעובר אותה, חשוב לבחור בטובים ביותר בתחום העברת סדנאות מעין אלה לקבוצות, לרבות קבוצות מנהלים. כדאי לבחון מי מעביר את הסדנא והאם הוא מספיק סוחף ואיכותי על מנת להעביר אותה בצורה הטובה ביותר. כמו כן, חשוב לבחון את הוותק של החברה, את הלקוחות שלה, את ההצלחה של הסדנאות אותן היא מעבירה ואת המלצות הלקוחות דווקא על חברה זו על פני חברה אחרת. על מנת שפעילות או די טי כאמור תענה על ייעודה בצורה הטובה ביותר, חשוב שלא להתפשר על אנשי המקצוע שמעבירים אותה.

האם עוגה במיקרוגל באמת טובה?

אם מגיעים אליכם אורחים, ואתם רוצים להגיש עוגה מהירה בחמש דקות עבודה, עוגה במיקרוגל היא האופציה הטובה בשבילכם. עוגה במיקרוגל מתאימה לאנשים ממהרים או שרוצים  לאכול  מאכל מהיר וטעים ליד הקפה. חשוב לדעת כי ניתן להכין במיקרוגל את כל סוגי העוגות החל מעוגות פירות כמו בננות, תפוזים, וניל, אך בעיקר עוגת שוקולד. בשנים האחרונות ניתן להבחין במתכונים רבים, המשתמשים, לכתחילה, במיקרוגל במקום בתנור. ישנם מספר יתרונות להכנת עוגה במיקרוגל, שהעוגות מוכנות בדרך כלל ממצרכים זמינים מאד, העוגות מוכנות בדקות ספורות, אך כמו בכל אפיה ישנם דגשים שכדאי לשים לב אליהם, שיגרמו לעוגה במיקרוגל  להיות טעימה בדיוק כמו עוגה בתנור. 

מחפשים סדנת אפייה סופר מעניינת שתהפוך גם אותך לאופה מקצועית?

כדי שהעוגה במיקרוגל, תצא טעימה יש להקפיד על מספר דברים:

 • הכירו את המכשיר שלכם 

                  ישנם סוגי מכשירי מיקרוגל רבים, ולכל אחד יש אופציות שונות לאפייה. חשוב מאד                       שתכירו,  ותקראו היטב את הוראות המיקרוגל שלכם, משום שהוראות אלו יעזרו לכם לבחור את התוכנית הטובה ביותר לאפיית עוגה טעימה.

 

 • שימוש בספל או בתבנית המתאימה למיקרוגל. 

           יש לדעת כי כל התבניות המתאימות למיקרוגל, למשל תבניות אלומיניום או נייר יגרמו לעוגה שלכם לצאת לא טובה ולא טעימה, לכן הקפידו להשתמש בספל או תבנית ייעודיים למיקרוגל.

 

 • הקפידו לערבב חומרים יבשים בנפרד 

               בניגוד לעוגות בחושות אחרות שאפשר לערבב  את החומרים היבשים והרטובים                       ביחד, עוגה במיקרוגל חשוב מאד לערבב את היבשים קודם. חומרי העוגה היבשים כוללים: קמח, קקאו , סוכר אבקת אפיה. 

 

 • הקפידו לערבב את החומרים הרטובים לאחר היבשים לאחר ששמתם את החומרים היבשים בספל המתאים למיקרוגל הוסיפו את החומרים הרטובים . החומרים הרטובים הם: ביצה, שמן, מים , חלב. 

 

 • הקפידו לערבב היטב את כל החומרים

 

            חשוב מאד להקפיד לערבב היטב את כל החומרים, כדי שלא יישארו גושים הגורמים לעוגה לטעם לוואי.

 

 

 • חכו עד שהעוגה תפסיק להתנפח ותייצב ואז תוציאו 

         רבים מהאופים עוגות במיקרוגל אינם מחכים את כל זמן האפייה, וכן במידה ותחכו את                           זמן האפייה, העוגה תצא טעימה מאד גם לכם ולאורחים 

לעוד מתכונים מפתיעים של השפית לייזה תובל לחצו כאן!

 

 

האם טייסט אוף דה ווילד מזון איכותי?

אחת הבעיות "החיוביות" איתה מתמודדים בעלי כלבים וחתולים היא, השפע של מזון כלבים אשר קיים בחנויות השונות. מי שפעם החזיק ברשותו כלב, זוכר בוודאי עד כמה המבחר היה נמוך ודל. היו מעט מאוד אפשרויות בחירה של מזון לכלבים. היום לעומת זאת, אנחנו יכולים ליהנות ממגוון רחב של סוגי מזון, אנחנו יכולים ליהנות מאפשרויות בחירה רבות על פי חברות, טעמים, סוגים, דגמים וכל דבר אחר.

השפע מעלה גם שאלות, האם באמת כל חברה שהמוצרים שלה נמצאים על המדף אכן מספקת מוצר איכותי וטוב? האם באמת כל חברה מספקת לנו את המזון הטוב ביותר שאנחנו יכולים למצוא, ואנחנו צריכים לקנות עבור הכלב שלנו?.

מן הסתם, יש הבדלים בין החברות השונות, בין אם זה במרכיבי המזון, בין אם זה בטעמים או בנקודות אחרות. אין ספק גם, שיש חברות שמתהדרות בנוצות לא להן, בעוד שאחרות, אשר לא פעם סופגות ביקורת, הן לא כאלה נחותות או פחות טובות מאחרות. זה הרבה עניין של פרסום, שיווק ויחסי ציבור.

אחת החברות המוכרות בתחום של מזון לכלבים וחתולים, היא חברת טייסט אוף דה ווילד. החברה מציעה מגוון רחב של סוגי מזון אשר כוללים אך ורק מרכיבים איכותיים, בו בזמן שהם לא כוללים דגנים וחומרים שנחשבים פחות איכותיים עבור כלבים וחתולים.

חברת טייסט או דה ווילד, מציעה ללקוחות שלה מגוון רחב של מזון כלבים וחתולים, אשר כוללים בין היתר, מרכיבים פרו ביוטיקה, אשר מאפשרים לשפר את המערכת החיסונית, לחזק את החיידקים החיוביים שפעילים בגוף, להקל על תהליך העיכול ולשפר באופן כללי את הבריאות של כלבים וחתולים, מבלי שיהיה צורך להיעזר בתרופות חיצוניות, שמכילות לא פעם חומרים כימיים שונים.

מעבר לכך, החברה מציעה מוצרים ללא דגנים, כאמור. על כן הם כוללים פחמימות הרבה יותר מורכבות אשר מאפשרות רמת אנרגיה גבוהה ומפחיתות את העומס על מערכת הלב. המזון מכיל גם חומרים ייחודים שנועדו להגן על הכלבים והחתולים מפני חיידקים שונים. בנוסף, המזון מכיל בשר אמיתי, טרי, מיובש ומעושן, בשר נקי ואיכותי שמספק לכלבים ולחתולים את החלבונים שהם צריכים.

האם מדובר במזון איכותי

ובכן, כפי שאנחנו יכולים לראות, מדובר במזון מאוד איכותי, מאוד מזין, מזון שמכיל אך ורק מרכיבים ברמה גבוהה. מזון שמכיל חומצות אמינו עשירות, אומגה 3 ו-6, נוגדי חמצון ומרכיבים אחרים שנועדו לשמור על כלבים וחתולים ולהגן עליהם. אפשר למצוא מגוון רחב של מרכיבים ייחודים במזון של טייסט אוף דה ווילד.

> הקליקו להזמנה של מזון הכלבים

לכן מדובר במזון מומלץ אשר כל מי שמחזיק ברשותו כלבים וחתולים, יהיה נכון עבורו לקנות את המוצרים שהחברה מציעה, בהתאם כמובן לצרכים של חיית המחמד שלו, על פי פרופיל הגיל, משקל, גזע, ומאפיינים אחרים.

חותכנים לעוגות – מה עוד אפשר לעשות איתם?

מוצרי אפיה רבים קיימים כיום בשוק. מדובר על כלים מתקדמים ונוחים במיוחד שמאפשרים לנו לבצע פעולות מסוימות בצורה מדויקת ועם תוצאות מושלמות. אחת הנישות היא חותכנים לעוגיות. מדובר על כלים ייעודיים אשר נועדו לשמש אותנו במהלך האפייה. וזאת כדי להצליח להוציא תחת ידינו תוצאות מלהיבות ומרשימות במיוחד.

חותכנים ומה שאפשר לעשות בהם

יש כמה דרכים להשתמש בחותכנים לעוגות. כך שאם אתם רוכשים חותכנים לעוגות תוכלו לעשות בהם מספר שימושים:

 • עוגות מעוצבות – ניתן לאפות עוגות בצורות מסוימות. וזאת בעזרת החותכנים לעוגות. חותכן מאפשר לנו לדייק את מבנה העוגה, ולהוציא תחת ידינו עוגה מדויקת בצורה נאה על פי בחירתנו.
 • זילוף רויאל אייסינג – אחד החידושים של השנים האחרונות בתחום האפייה הוא הרויאל אייסינג. בעזרת חותכני העוגיות ניתן לזלף ולדייק את התוצאות, ולהשיג זילופים מדהימים.
 • עוגיות – בבואנו לאפות עוגיות נרצה לעיתים לעצב אותם במגוון צורות. בעזרת חותכנים מתאימים נוכל לעצב עוגיות מדהימות במגוון צורות. נבחר חותכנים בצורות אהובות עלינו, והנה לנו הדרך הקלה והמהירה ביותר לאפיית עוגיות שנראות בדיוק כמו שאנחנו רוצים שהם ייראו.

לגוון בקורצנים

כדי שנוכל להביע את היצירתיות שלנו במטבח, ועל מנת שכן נצליח לאפות ולאהוב את התחום הזה באמת, כדאי לנו להצטייד עם מבחר קורצנים במבחר מגוון. כך שנוכל לבחור בכל פעם את הקורצן הרצוי ולעצב בעזרתו את יצירת האפייה הנוכחית שלנו. קורצן מוצלח יסייע לנו להוציא תחת ידינו עוגות יפות, עוגיות נפלאות וזילופים מלהיבים. אז למה להתפשר על בינוניות ולוותר על התוצאות המצטיינות באפייה? בעזרת חותכנים לעוגות תוכלו גם אתם להביע את עצמכם במטבח בצורה טובה יותר, ולהתלהב מהתוצרים של עצמכם. 

קורצנים איכותיים ושימושיים

כדי שנהיה מרוצים מהחותכנים חשוב לנו לבחור מוצר איכותי ויעיל. כזה שניתן לעשות בו שימוש מדויק ויפה, ולהצליח להשיג את המטרה אותה אנו חפצים להשיג. מגוון עצום של מוצרים קיימים בשוק, וחשוב לנו לבחור מוצרים מתאימים ומומלצים שיוכלו למלא את התפקיד במלוא ההצלחה. רק כך נוכל להפיק מהם את התועלת הרצויה.

החברים מתחתנים: 4 רעיונות להפתעות שירגשו את הזוג

שוברים את הראש לגבי הפתעה מרגשת לכבוד זוג הנשואים הטריים? המדריך הבא הוא בדיוק בשבילכם. להלן סקירה של 4 רעיונות להפתעות מרגשות וכיפיות במיוחד אותן תוכלו להציג בשיא האירוע של החברים הקרובים.

החברים מתחתנים? הגיע הזמן לארגן להם הפתעה בלתי נשכחת

הרגע בו זוג החברים מודיע שהוא מתחתן הוא ללא ספק רגע מרגש במיוחד, אולם לא ניתן להתעלם מן העובדה כי מדובר גם ברגע בו עלינו כחברים מוטלת החובה לחשוב מחוץ לקופסא ולהעניק לזוג הפתעה מרגשת, מטעם החברים הטובים. למעשה, מדובר באחד הטרנדים הבולטים של ענף החתונות, כאשר הרף רק עולה ובהתאם לכך גם מדד הלחץ. אם גם אתם חברים אוהבים אשר מעוניינים להעניק לזוג החברים הפתעה בלתי נשכחת, להלן ארבע רעיונות מרגשים ומקוריים לכבוד יום החתונה.

שיר בהפתעה

הפתעה מקורית ומרגשת מטעם החברים יכולה להתבצע באמצעות שיר בהפתעה, אותו אתם תקרינו באמצעות מקרן לזוג הצעיר והאורחים, כאשר מומלץ לבחור שיר מוכר ולהחליף לו את המילים בהתאמה לאופן ההיכרות בין בני הזוג, התחביבים וכן הבדיחות הפרטיות בין החברים. בקליפ ניתן לשלב תחפושות ולוקיישנים מיוחדים, ובכך לשדרג את ההפתעה עוד יותר. אולם, במידה ומדובר בחתונה הנערכת באוויר הפתוח, יש לבצע הקרנה על גבי מקרן ומסך מהשכרה אותם ניתן לקבל מחברה מקצועית ובעלת ניסיון.

ריקוד קבוצתי

ריקוד של כל החברים על רקע שיר מוכר יכול להעניק לכם הזדמנות לצאת מהקופסא ולהפתיע את בני הזוג. במידה והחלטתם על ריקוד, התאימו לקונספט גם ביגוד מתאים הכולל תחפושות, בכדי להעצים את אפקט ההפתעה.

גביע

הפתעה מטעם כל החברים יכולה להתרחש באמצעות הזמנה של גביע עליו ניתן לחרוט את שם הזוג, ולהעביר אותו הלאה בכל אירוע שבו החברים מתחתנים.

חולצות עם מיתוג האירוע

הדפסה על גבי חולצה עם כיתוב הומוריסטי או מפרגן בעבור הזוג היא הפתעה זולה וצנועה אותה תוכלו להעניק לזוג הצעיר, כמו גם להשאיר לעצמכם מזכרת מאירוע חברים בלתי נשכח אשר שילב חולצות אותם לבשו כל החברים.

תרומת אוכל לנזקקים

על פי מצוות התורה זוהי חובה לתת לחם לרעב גם אם הוא שנוא עליך. אין זה אומר שאתה צריך לפנק אותו בארוחת יוקרה 3 כוכבי מישלן אולם יש לתת לו לחם. כאשר מדובר בבני עמך האהובים אתה ודאי רוצה לתת ולהעניק להם הרבה יותר או לכל הפחות ארוחה מזינה החשובה להם לקיום. אנו בעמותת מאיר פנים מאכילים עשרות אלפי אנשים עניים ברחבי הארץ בבתי התמחוי שלנו וכן מספקים עזרה נוספת במזון ובדרכים נוספות לאלפי משפחות. עזרו לנו להגדיל את האור בכל אותם אנשים שקצרה ידם מלהשיג מזון להם ולמשפחתם.

מה הביא להקמתה של עמותת מאיר פנים?

מעל מיליון אזרחים בישראל חיים מתחת לקו העוני. רבים מהם לא יכולים לדאוג לעצמם אפילו לארוחה חמה אחת ביום. אנו משתדלים להעניק ארוחה חמה ביום, מדי יום, בנקודות רבות ברחבי הארץ בבתי התמחוי שאנו מפעילים. אנו יכולים לעשות את זה בזכותכם. אותם אנשים התומכים בנו, תורמים ועוזרים לנו להפיץ את האור ולעזור לאותם אנשים שאין להם – להתקיים.

כיצד נוודא שהאוכל שלנו מגיע אל אנשים שבאמת חסר להם?

העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם משרד הרווחה בכל הנוגע לחלוקת סלי מזון, מנות אוכל, סנדוויצ'ים לילדים לבתי ספר ועוד. בתי התמחוי שלנו פתוחים לכל מי שאין לו אפשרות לקנות אוכל או לאכול אפילו ארוחה אחת מזינה ביום מה שעלול לסכן אותו בריאותית. תרומת אוכל לנזקקים נעשית במגוון דרכים.

אנו מספקים מזון לעניים במגוון דרכים:

 • בתי התמחוי שלנו מקבלים עשרות אלפי אנשים מדי יום לארוחת צהרים חמה בנקודות שונות בכל רחבי הארץ.
 • אנו מחלקים סלי מזון בכל שבוע וכן מנות אוכל בכל יום למשפחות עניות.
 • אנו מחלקים חלות לשבת למשפחות עניות כדי שגם הן יוכלו לחגוג את השבת כמו שצריך.
 • אנו מחלקים כרטיסי מזון לרכישת מזון ברשתות המזון הגדולות.
 • אנו מספקים ארוחות חג למשפחות נזקקות.
 • אנו מספקים סנדוויצ'ים לילדים לבתי ספר למשפחות שאין להם יכולת לשלוח את הילדים לבית הספר עם אוכל.

רוצים להיות חלק מהצד הנותן?

לתת זו זכות. אם אתם רוצים להצטרף לפעילות של עמותת מאיר פנים אפילו בתרומה אנונימית דרך האתר היכנסו לאתר וראו עוד על הפעולות שאנו עושים. תבורכו!

כל הסיבות לשלב מגשי ירקות באירועים מכל הסוגים

מי שיוצא לו להפיק אירוע קטן מידי פעם יודע לומר שהאורחים לרוב רוצים לאכול אוכל טוב, כי האוכל תמיד מהווה חלק מהחגיגה. לכן ברור מדוע אפילו בהרמת כוסית במשרד נוכל למצוא לאחרונה כריכים טעימים, קישים ועוד. עם זאת, בשנים האחרונות ניתן לראות שהמודעות לעניין של אכילה נכונה ובריאה גוברת, מה שמסביר מדוע תמיד כדאי יהיה לשלב גם מגשים של ירקות בכל חגיגה. מגשי ירקות, מעבר לעובדה שהם טעימים וזוכים להתלהבות גדולה, הם גם מוסיפים צבע ועיצוב לשולחן, כך שגם מהבחינה הזאת רצוי מאוד לשלב אותם בכל חגיגה. 

האם כדאי להכין מגשי ירקות לבד? 

לכאורה הכנה של מגשי ירקות לא דורשת מאתנו השקעה מיוחדת, כי מה בסך הכול צריך לעשות? לקנות ירקות, לשטוף אותם ולחתוך. עם זאת, בפועל זה בדרך כלל לא כל כך פשוט כי זה עניין שדורשת התעסקות ולא מעט זמן. לכן כדאי לדעת שניתן להזמין היום מגשים שונים של ירקות מחברות מקצועיות והאמת היא, שזה שיא הנוחות. אתם יכולים לבחור את גודל המגש, את סוג הירקות שיהיו עליו ואפילו את הצורה שלו, וכל זאת תוך דקות בודדות. זה ישאיר לכם הרבה זמן פנוי להתעסק באלמנטים אחרים של הפקת האירוע ולכן ברור מדוע לא כדאי לחשוב אפילו על הכנת המגשים הללו לבד. 

כך תבחרו ממי להזמין את המגשים

מגשים שונים של ירקות אפשר להזמין היום מכמה וכמה חברות קייטרינג מובילות, אך יש לבדוק היטב אל מי מתקשרים. בהזמנת מגשי ירקות רצוי לבחור חברה: 

 • שיכולה לשלוח לכל מקום בארץ את המגשים הנדרשים. 
 • שיכולה לספק מגשי כמה שיותר טריים. 
 • שמקפידה על עיצוב מרהיב. 
 • שיש לה תעודת כשרות. 

ובנוסף, רצוי מאוד גם לברר כמה אתם עומדים לשלם. לא תמיד אם תבחרו בחברה שאצלה התעריפים הם הכי גבוהים שיש זה אומר שתיהנו מאוכל טעים יותר לעומת חברה שהמחירים אצלה נמוכים. על מנת שתוכלו להשוות מחירים אתם לא צריכים להשקיע יתר על המידה שכן בימינו כמעט תמיד תמצאו את המחירים ברשת האינטרנט. 

תפילה לרפואה

תפילה לרפואה יכולה לחולל פלאים, בתנאי שמתפללים עם כוונה ומכל הלב. אומנם נכון כי היום בשנת 2019 פלאי הרפואה מגיעים לרמות חדשות, הטכנולוגיה מתפתחת וניתן למצוא יותר ויותר טיפולים חדשניים ותרופות שכלל לא היו קיימות לפני שנים בודדות בלבד. אך עם זאת, חשוב לזכור כי לא תמיד ניתן לרפא את החולה, למרות כל החידושים והשכלולים השונים בעולם הרפואה. ישנם חולים שמגיבים טוב יותר לטיפול, בעוד חולים אחרים כלל אינם מושפעים ממנו. כדאי לזכור כי בסופו של יום, הכול מגיע משמיים. לכן חשוב מצד אחד להקפיד לטיול תרופות ולעבור את כל הטיפולים ההכרחיים לצורך הבריאות שלכם, אך מצד שני לא לשכוח להתפלל לבורא עולם. אין לזלזל בכוחה של התפילה, דבר שמאות אלפי אנשים מכל רחבי העולם יכולים להעיד עליו. חולים רבים שפנו לקדוש ברוך הוא, יצרו עמו קשר אישי והקפידו להתפלל אליו על בסיס יומיומי, יכולים להעיד על שיפור משמעותי במצבם הנפשי והפיזי.

תפילה לרפואה – התפילה העוצמתית מכולן

לא נעים להיות במצב שבו יקירינו שוכבים במיטה מבלי יכולת לקום. ייתכן כי מדובר על אחד ההורים שלנו, על סבא או סבתא אהובים או חבר טוב, שכן קרוב או כל אדם אחר שיקר לליבנו. במצבים כאלו חשוב לתת לצוות הרפואי לבצע את העבודה שלו, ובמקביל להתפלל לקדוש ברוך הוא שירפא את החולה ויספק לו רפואה שלמה. תפילה מסוג זה נחשבת לעוצמתית במיוחד, בזכות כוחות הריפוי העצומים שהיא טומנת בחובה. מומלץ להתפלל למען אדם חולה מספר פעמים ביום, לעשות זאת עם התכוונות וכמובן מכל הלב. רק בצורה כזאת, ניתן יהיה ליצור קשר משמעותי עם הקדוש ברוך הוא, לדבר אליו, להתפלל אליו ולבקש ממנו רפואה שלמה עבור החולה הזה. היום רבים נוטים לזלזל בכוחן של תפילות, אך חשוב לזכור כי מדובר על כלי יעיל ועוצמתי, שהיה בשימוש במשך אלפי שנים.

לסיכום, תפילה לרפואה הינה תפילה שיש לשאת למען אדם החולה במחלה קשה. חשוב כמובן להקפיד על כל ההנחיות של הרופא, אך על מנת למקסם את האפקט, מומלץ להתפלל לקדוש ברוך הוא.

למה צריך ללכת לשיננית?

צריך להגיע לטיפול שיננית פעמיים בשנה לפחות. טיפול שיננית אצל גל שן או בכלל מסייע לכל אדם במניעתן של מחלות שונות כדוגמת מחלות חניכיים שונות ומגוונות וכן מסייעות לשיניים להישאר בריאות ולהיראות טוב, זאת כדי למנוע הצטברות אבנית וכן מראה של חניכיים נפוחים. 

טיפול מונע על ידי השיננית

טיפול מקיף וכולל אצל שיננית אחת לחצי שנה לפחות יכול לחסוך לכם זמן רב וכסף רב בטיפול ארוך ויקר אצל רופא שיניים שיכול לגרום לכאבים ולהרגשה לא נעימה במיוחד. טיפול מקיף ומלא אצל שיננית המהווה ביקור שגרתי ורגיל לחלוטין בחדרה של השיננית יכול לעזור באבחון מוקדם של מחלת חניכיים, חורים ועוד… 

כל כמה זמן להגיע אל השיננית?

אחת לשלושה חודשים או לפחות אחת לחצי שנה עליכם להגיע אל המרפאה אל כיסאה של השיננית. 

מה השיננית תעשה בפה שלי?

ראשית קודם תסיר את האבנית תוך שימוש באביזרים מתקדמים כמו כן תבצע את החלקת השורשים ולסיום סיומת תתן שכבת פוליש מבריקה ייעודית לשיניים. בחרו לבצע את טיפולי השיננית אצל שיננית מיומנת ומנוסה בעלת ביקורת חיובית מהמטופלים הקודמים שלה. הביקורים אצל השיננית הכרחיים ביותר.

מרפאת שיניים בהנהלת ד"ר גלדישב ליליה, בעלת למעלה מ-25 שנות ניסיון עם המתמחות בשיקום הפה. אם אתם מחפשים שיננית או רופא שיניים בשערי תקווה– מצאתם!

ממתי להגיע? מאיזה גיל?

השיננית חשובה גם לילדים צעירים שזה עתה צמחו להם שיני הבשר, משמע מגיל מצמיחת השיניים הקבועות – בדרך כלל מדובר על גיל 6 ועד גיל 120. כל עוד יש שיניים בפה יש צורך לבצע טיפולי שיננית. 

אם יש תוספות והפתעות על השיניים יש להגיע בתכיפות גבוהה יותר. 

כל מי שבעל שתלים, כתרים, גשרים, מוצרי אורטודנטיה שונים המודבקים על השן, תותבות על גבי שתלים, תותבות נשלפות ועוד שלל ירקות, צריך להגיע פעם בשלושה חודשים לשיננית. חשוב מאוד להגיע בתכיפות הגבוהה יותר כיוון שיש צורך להוריד את כל שאריות המזון החיידיקים שבאופן עצמאי קשה יותר להגיע אליהן בעזרת מברשת שיניין, קייסמים, חוט דנטלי ועוד… 

כמובן שבמקרים כאלה יש להישמע להוראות רופא השיניים המטפל וכן להמלצת השיננית המומחית.

סדנת שוקולד – חוויה מתוקה ומהנה במיוחד

מי לא אוהב שוקולד? גם אלו שיספרו לכם שאינם נהנים מהטבלה המתוקה, ייתכן מאוד וכן ימצאו הנאה בשוקולד בצורתו המרירה, או אולי שוקולד כחלק מעוגייה? המאכל המתוק מלווה אותנו משחר ההיסטוריה ומהווה חלק בלתי נפרד מחיינו. סדנת שוקולד נועדה לחשוף את כל המתעניין בסודותיו של השוקולד ובעבודה בסיסית איתו.

אפשרויות שונות של סדנת שוקולד במרכז

למען האמת, ישנן אפשרויות רבות של סדנת שוקולד במרכז כאשר בסופו של דבר ניתן יהיה לראות, כי סדנת שוקולד תתאים לכולם – בכל גיל ולכל אירוע:

 • ימי הולדת – אם אתם מחפשים אחר דרך יצירתית לחגוג יום הולדת לכם או לחברים, הצטרפו לסדנת שוקולד מתוקה וטעימה. כך תזכו לחוויה מהנה ומגבשת, שתעניק לכם זיכרון בלתי נשכח מיום מיוחד במינו.
 • סדנאות לעובדים – כל אחד צריך לשבור שגרה מידי פעם, ומה יותר טוב מלקחת את העובדים ליום כיף מלא בשוקולד? כדאי לנסות ולפלפל מעט את האווירה עם משימות ותחרויות תוך כדי, בכדי לייעל את תהליך הגיבוש וההנאה המשותפת.
 • מסיבת רווקות – לא כולן מתחברות לקונספט מסיבת הרווקות המקובל. לפעמים כל מה שצריך כדי לעשות את הכלה לעתיד מאושרת, זה לתת לה משהו מתוק! כל החברות יחדיו ייהנו בסדנת שוקולד משותפת.
 • סדנה זוגית – אם נמאס לכם מאותם הבילויים הזוגיים שוב ושוב, בואו להכיר ביחד עולם חדש. סדנת שוקולד זוגית תיתן לכם עוד משהו לעסוק בו יחד. ומי יודע, אולי כשתחזרו הביתה תגלו שאתם סקרניים במיוחד להרחיב את הכישרון שגיליתם וליצור זמן איכות משותף במטבח?
 • קורס שוקולד – אם הנכם בעלי ניסיון בעבודה עם שוקולד או שעברתם מספר סדנאות ואתם מעוניינים להכנס לתחום בצורה מקצועית, זה הזמן להצטרף לאחד מקורסי השוקולד המקצועיים. כאן תגלו את כל הסודות שלא מספרים בסדנאות הפשוטות, ותלמדו לפרוץ את הגבולות וליצור יצירות מתוקות ומיוחדות במינן משוקולד.

סדנה בהתאמה אישית

כדי באמת ליהנות מהסדנה, היא חייבת להתאים לכם ככפפה ליד. לכן, כשאתם מחפשים אחר סדנת שוקולד במרכז הקפידו לוודא שהשוקולטייר או החברה שבחרתם אכן קשובים לצרכים והדרישות שלכם, ומעלים בפניכם אופציות לבניית סדנת שוקולד שתתאים לכם בדיוק.

היכן לומדים קורס אפיית לחם

אין כמו הריח הנפלא של לחם טרי בבוקר. זו לבדה סיבה מספיק טובה להצטרף אל קורס אפיית לחם וללמוד כיצד להביא את הריח האהוב אליכם הביתה, וליצור בעצמכם לחמים מיוחדים וטריים. לימודי אפיית לחמים ומזונות אחרים יתאימו גם למי שלא אפה מעולם, ומעוניין רק להרחיב את עולם הידע שלו במטבח הביתי.

איך מחליטים היכן ללמוד קורס אפיית לחם

 • מיקום הקורסקורס אפיית לחם מוצע על ידי מוסדות רבים ברחבי הארץ. אחד הפרמטרים החשובים ביותר לבחירת המוסד בו תלמדו את הקורס, הוא המיקום שלו. גם אם קיבלתם המלצות, לא מומלץ לרוץ לעיר מרוחקת יותר שתדרוש מכם נסיעות ארוכות וקשות. תהיו בטוחים שישנם קורסים נוספים במיקום קרוב אליכם הרבה יותר.
 • רלוונטיות – ישנן סדנאות וקורסים שמתמקדים בעיקר בחוויה ולא בעשייה. חשוב לחקור מעט על הקורס לפני שנרשמים, ולהבין מה אופי הלימודים. למזלכם, האינטרנט מלא בביקורות והמלצות של אנשים שהתנסו בקורס.
 • מי מעביר את הקורס – גם אם היה מדובר בקורס בתחום אחר, אנחנו תמיד נרצה שמי שיעביר את הקורס יהיה אדם מקצועי ובעל ניסיון רב בתחום בו אנו מבקשים להתמקצע. אל תהססו לבקש את שם המרצה על מנת שתוכלו לברר עליו בעצמכם.
 • יחס אישי – כשאדם לומד תחום חדש, בעיקר אם אינו מחזיק בניסיון כלשהו באפייה, היחס האישי הוא הפרמטר החשוב ביותר. אם לא תשאלו שאלות, לא תקבלו תשובות ומי שיעביר את הסדנה לא יוכל לדעת לעולם היכן אתם מתקשים (במידה ותתקשו כמובן). אפייה מורכבת משלבים רבים והיא משתנה בהתאם למתכון ולסוג המאכל בו אתם מתמקדים. שיחה קצרה עם מעביר הקורס טרם תחילתו, תוכל לעזור לכם להבין פחות או יותר מי עומד מולכם.

תיאוריה לצד עשייה

הדרך הטובה ביותר ללמוד היא להתנסות בעצמכם, לצד הסברים מפורטים וברורים מצד מעביר הסדנה. קורס אפיית לחם הוא הזדמנות נהדרת ללמוד לעשות את הדברים בעצמכם, להעניק לכל ארוחה בבית רובד בלתי נשכח שיעלה חיוך על פני כל מי שיצטרף אליכם לארוחה. תארו לכם את ריח הלחם הטרי שאתם הכנתם, בשבת בבוקר. האם אין דבר נפלא יותר מזה?

המדריך לבחירת יין

אין לכם מושג איך לבחור ביין בכלל ואתם פשוט מתקשים לקבל החלטה בנושא? במקום לבלבל את עצמכם יותר מידי, למה שלא תהפכו את ההחלטה שלכם להרבה יותר פשוטה בכך שתתחילו בלחשוב על מספר דברים שונים שיעזרו לכם להבין מהו סוג היין המועדף עליכם. במאמר נשתף אתכם במספר דברים שיהיה כדאי לכם לשקול.

שימו לב שלפני שאתם בוחרים לשקול את הדברים שנעלה במאמר, אתם כמובן תמיד יכולים לעשות טעימות במקום מקצועי של יינות וללמוד על הטעמים האישיים שלכם וכל מה שאתם מעדיפים מבחינת הטעמים של היינות. זוהי הדרך הטובה ביותר להכיר את ההעדפות האישיות שלכם בתחום של היין.

אז איך תדעו לבחור נכון?

נתחיל מכך שתצטרכו לדעת האם אתם מעדיפים יין לבן או אדום. לאחר מכן תצטרכו לבחון את רמת העפיצות של היין, ההתיישנות, הטקסטורה של היין וכמובן שגם מידת המרירות והמתיקות. כל אלו יוכלו להפוך את השיקולים שלכם להרבה יותר פשוטים בסופו של דבר.

תחשבו על כל השיקולים שלכם ותנסו להבין איך בדיוק אתם מעדיפים את היין שלכם. לאחר שתתנסו עם יינות שונים, כמובן שיהיה לכם יותר קל להחליט וללכת על האפשרות הטובה ביותר. אתם רק צריכים להגיע עם כוונה להתנסות בטעמים שונים ולא לוותר על האפשרות להתרשם מיינות שונים שעשויים למצוא חן בעיניכם.

לכל אחד יש את ההעדפות שלו

חשוב לדעת שכאשר מדובר על בחירת יין, לכל אחד הטעם האישי שלו, והרי שיש לא מעט שיקולים שצריכים לעניין אתכם. כך שאתם צריכים לחשוב ברצינות על מה שאתם בוחרים לקנות ולשים לב שאתם עושים כל מה שאתם יכולים בכדי ללכת על האופציה הטובה ביותר שתוכלו לחשוב עליה.

ככל שתבחרו להתנסות עם יותר טעמים שונים לאורך השנים, כך תוכלו להכיר בצורה טובה יותר את החך שלכם ולהבין בדיוק איך אתם מעדיפים לשתות את היין שלכם. זוהי הדרך הטובה ביותר לוודא שאתם מרוצים ממה שאתם בוחרים לשתות ובאמת תוכלו ליהנות מהטעם של היין שאתם בוחרים לשלם בעבורו בסופו של דבר.

המידע באדיבות אתר https://www.wineboutique.co.il/

מיתוג מסעדות – כך תעשו את זה נכון

בעולם המסעדנות כיום, חשוב לא רק להציע תפריט מצוין ומחירים נוחים. יש להשקיע מחשבה מעמיקה ולבצע תהליך מיתוג מסעדות מדויק שבו כל פרט מוקפד. מיתוג טוב יעזור לבדל את המסעדה מהמתחרים, להבליט את יתרונותיה ומאפייניה הייחודיים וליצור תחושת התרגשות בקרב הסועדים עוד בשלב בו הם מציצים בתפריט ושוקלים האם להזמין מקום.

למה מיתוג מסעדות הינו השקעה הכרחית?

מסעדות ובתי עסק אחרים בתחום הקולינריה יעדיפו לרוב להשקיע את מלוא כספם בהוצאות המזון, המשכורות והוצאות שוטפות אחרות. הבעיה מתחילה כאשר המיתוג למסעדה נזנח. חשוב להבין שאמנם האוכל והשירות שאתם מעניקים הם מה שיגרום ללקוחות לחזור שוב, אך עליכם למשוך אותם למסעדה מלכתחילה.

מיתוג למסעדות לא יוכל להתקיים ללא חשיבה שיווקית אסטרטגית מעמיקה, שמטרתה להגדיר מיהו קהל היעד, את קונספט המסעדה, הייחודיות שלה ואת מה שאנו רוצים להבליט מבחינת העיצוב. בנוסף לכך, ישנם מספר דגשים נוספים אליהם יש להתייחס:

 • סמליות – שימוש בסמלים נפוץ מכיוון שסמלים יוכלו לתרום לתיאור המוצר שאנו מעוניינים למתג. לוגו ייחודי הוא חשוב ויעשה את העבודה לפחות לתקופה קצרה, אבל הוא ממש לא הכל!
 • ריבוי מסרים – אחת ההמלצות הטובות ביותר בתהליך המיתוג היא – לא להתפזר! לא בכדי נאמר כי 'תפסת מרובה לא תפסת'; יותר מידי צבעים, מסרים ואלמנטים אחרים עלולים לגרום ללקוחות שלכם לפספס את המסר והייחודיות שאתם מנסים להעביר להם.
 • ניתוח הקהל – בתחום הקולינריה, כל בית עסק יפנה לקהל לקוחות אחר; החל ממסעדות גורמה ועד לגלידריה שכונתית. לפני שמתחילים לעבוד יש לבצע ניתוח פלחי קהלי היעד על מנת להתאים את עצמכם לצרכים והדרישות של הלקוחות הפוטנציאליים שלכם.

אל תעשו זאת לבד

בסופו של דבר, לא כולם נולדו משווקים. אם אינכם מכירים את התחום עדיף לכם שלא לנסות לבצע את העבודה בעצמכם, מכיוון שעלולות להיווצר אי הבנות ותקלות שיפגעו בכם בהמשך. מומלץ מאוד לפנות לחברה המתמחה בשיווק ומיתוג עסקים, בדגש על מיתוג למסעדות מכל הסוגים. צעד צעד, ילוו אתכם המומחים וייצרו יחד אתכם אסטרטגיה מנצחת.

חמישה סוגי יינות מומלצים

יינות לבנים משתלבים נפלא במנות גורמה ומעשירים את היום שלנו בטעמם העדין והמשובח. לכל זן ענבים טעמים וארומות נפלאות משלו וכל אחד מהם מתאים בצורה מושלמת למנה אחרת. אספנו עבורכם את חמשת היינות המומלצים ביותר להוסיף לרוטב פסטה נפלא, לשתייה במפגש רומנטי או לחיזוק טעמו של קינוח. כיצד תתאימו את היין למנה, מהם הטעמים השולטים בכל זן ענבים ומהיכן הגיעו– הכל במאמר לפניכם.

יין שרדונה יבש – יין זהוב עם ארומות נפלאות

ענבי השרדונה מבורבון שבצרפת מעניקים ליין הלבן היבש את צבעו הצלול וטעמו המיוחד. היין הלבן המשובח בעולם נוצר מזן זה וענבי שרדונה משמשים אף לייצור השמפניה היוקרתית. בארץ, הוא זוכה לטעמים נפלאים בזכות יישון בחביות עץ צרפתיות, במהלכו הוא סופח טעמים נוספים. הארומות של היין מזכירות בטעמן פירות מתוקים חמצמצים כאננס והדרים והופכים את היין המאוזן, בעל החמיצות העדינה לשותף טבעי למנות דגים צלויות ותבשילי עוף עשירים. צבעו הצלול של היין מזכיר גוון זהוב מעט והופך אותו לחלק בלתי נפרד משולחן אירוח מעוצב בסגנון קלאסי.

יין מוסקט מבעבע – מושלם עם דגים

בתחילת הארוחה, במהלך השיחה הערה, באותם רגעים נפלאים שהאפריטיף מחזק את המנה הראשונה, אין מתאים יותר מיין מוסקט מבעבע. לאחר מכן, גם בזמן הארוחה, היין משתלב עם דגים צלויים על האש  או עם קינוח מתקתק.

ענבי המוסקט, העוברים תהליך של סחיטה עדינה מקוררים מיד עם הופכם לתירוש. לאחר מכן, היין מותסס בצורה טבעית בתהליך שבו נוצר האלכוהול. צבעו הזהוב-ירקרק של היין וטעמו הפירותי משאיר טעם נפלא ומרענן בזכות בועות קטנות העולות אל שפת הכוס. רבים בוחרים ביין המוסקט בזכות הסיומת המתוקה והמאוזנת שלו ואחרים דווקא בזכות הקלילות הכמעט אוורירית שבה הוא נלגם.

יין סוביניון בלאן עם פרנץ קולומבר

לעתים, על מנת להגיע לטעם המושלם, שני זנים שונים של ענבים צריכים לחבור יחדיו. ענבי הסוביניון בלאן המעניקים חומציות טבעי וניחוחות של אשכולית ותפוח עץ חוברים לטעמו של הפרנץ קולומבר המעניק ארומה של פרחים וטעם חריף. הבלנד המיוחד הוא יצירה מתמשכת. בתחילה הסוביניון מתחיל את תסיסתו ורק לאחר כשלושה שבועות נבצרים ענבי הפרנץ קולומבר. התוצאה? משקה נפלא שמתאים לימים חמימים של הקיץ בעל ארומות של לימון ותפוח המשתלבות עם כל קינוח קליל בצורה מופלאה.

יין פינו גרי – אווירה של גורמה איטלקי

אשכולות הפינו גרי הבשרניים ממתינים ביקב לברירה איטית, כאשר כל ענב נבחן היטב. אם בקרתם באיטליה וראיתם את הכרמים האדמדמים ירוקים, בוודאי שמעתם את כינויו האיטלקי – פינו גריג'ריו.

מומחי היין יודעים כי אם מעוניינים לבצור ענבים עשירי טעמים וארומות ההמתנה משתלמת. מזן זה מיוצר תירוש איכותי בטמפרטורות נמוכות, על מנת ליהנות מהטעמים הטבעיים שנוספו לו. את הפינו גרי נרצה לחבר עם פסטה טרייה ברטבי גבינות, עם עוף צלוי וכן עם דגים, בגרסותיו היבשות של היין הוא פירותי ומרענן עם חמיצות קלה כשל אפרסק.

יין גוורצטרמינר – ליד מעדנים אסייתים

לגוורץ טעם פירותי ומרענן והוא משתלב בצורה נפלאה עם מגוון מנות וקינוחים. ענבי הגוורצטרמינר מתאפיינים בקליפות בגוון ייחודי על הקו הדק שבין ורוד לאפור ולכן ליין יש צבע עמוק ומעניין. מקורו של היין, למרות השם הגרמני, דווקא באיטליה. במסעדות נמצא אותו משתלב עם מנות מתובלות היטב ועם מזון אסייתי מעודן.

זן ענבים זה משולב גם עם זנים נוספים ויוצר בלנד לבן מבוקש ומעניין עם סוביניון בלאן. את הגוורץ מומלץ להוסיף לארוחה או להגישו במפגשי חברים ספונטניים. לרוב, היינות המיוצרים מזן זה יהיו בעלי תג מחיר נמוך ויתאימו גם למי שמעוניין ליהנות מכוס יין נפלאה מבלי להוציא סכום גבוה.

לסיכום יינות לבנים מהווים תוספת נפלאה לפסטה, לדגים, לגבינות וליין, כמו גם לקינוחים פירותיים. רבים מהם, ביחוד הזנים שיושנו בחביות עץ, יוסיפו טעם עמוק וניחוח אלון נפלא. היינות הללו קלילים יותר מהיין האדום המחייב ובעלי מראה יוקרתי בזכות הגוון הזהוב שלהם. אם אתם מתלבטים מהו היין הלבן המתאים בדיוק לארוחה שלכם נעניק טיפ קטן מהמומחים: שימו לב מה הטעם הבולט ביותר ברוטב שאתם מגישים והתאימו את היין לטעם זה.

תפריט שבועי לגיל ארבעה חודשים

תינוק חדש ולא משנה אם אנחנו מדברים על ילד ראשון או שלישי מכניס כל כך הרבה אושר, הנאה, שמחה, כיף וחיוכים לבית שלנו. התינוק הוא ללא ספק הדבר הכי טוב שקרה לנו והוא בעל משמעות אדירה לחיינו וזהו משהו שאנו חייבים לזכור ולקחת בחשבון. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי לא משנה באיזה גישה חינוכית אנו נוקטים ובאיזה דרך אנו מגדלים את התינוק שלנו יש משמעות אדירה למה שאנחנו נותנים לו לאכול. קודם כל יש לציין כי הרבה מאוד מחקרים מראים כי הנקה היא הדרך הטובה ביותר לגדל את התינוק וכי יש לה השפעה אדירה על מצבו הבריאותי של התינוק, קראו עוד בנושא באתר אמא4אמא. אך בגיל ארבעה חודשים אפשר להתחיל לחשוב לשלב מאכלים נוספים בדיאטה של התינוק ולהתחיל לחשוף אותו למאכלים חדשים וזהו משהו שכדאי לכם לזכור.

מדוע חינוך לאכילה נכונה הוא כל כך קריטי כבר בגיל ארבעה חודשים?

עליכם להבין כי יש משמעות אדירה לשאלה למה אתם חושפים את התינוק ומה הוא אוכל. בין היתר אתם צריכים להבין כי יש לחנך את התינוק לאכול אוכל בריא כבר מגיל צעיר אך לא פחות חשוב מכך יש לחנך את התינוק לאכול נכון. יש לאכול ארוחות בשעות קבועות ולצד זאת יש להקפיד כי התינוק לא אוכל באמצע הלילה וכי אין קשר בין השינה ובין ההרדמה. על כן לא מומלץ לתת לתינוק לאכול בקבוק (של חלב אם או של סימליאק) במיטה וזאת בכדי לא ליצור קשר בין השינה ובין האכילה, קשר אשר אחר כך יהיה קשה מאוד להתיר וזאת עקב העובדה כי התינוק יתרגל לכך. רוצה לקרוא דעות נוספות? קראי מה מספרות אמהות לתינוקות בפורום בלינק https://www.ima4ima.co.il/forum/פורום-אמהות.

מדוע אסור לתת מוצקים בגיל ארבעה חודשים?

עליכם להבין שאם אתם נותנים לתינוק אוכל בגיל ארבעה חודשים אתם צריכים לתת לו אוכל שאינו מוצקים וזאת עקב העובדה כי התינוק לא יכול לבלוע מוצקים וזאת בגלל שאין לו שיניים. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אפשר לחשוף את התינוק לאוכל אחר אך האוכל הזה חייב להיות נוזלי.